Wpis z mikrobloga

W jakie góry warto na początku zimy pojechać żeby pojeździć na desce ? Jest to nasz drugi sezon więc nie jeździmy jeszcze wystarczajaco dobrze żeby wybrać się w Alpy, a poza tym jest to wydaje mi się drogi kierunek. Co możecie polecić że swojego doświadczenia Kochani? ()

#snowboard #gory #urlop #deska
  • 7
@blvckie: cerna hora jak masz blisko do Czech, tam nieporównywalnie lepiej niż w Polszy. Wszystko jest zależne od tego gdzie mieszkasz, ja mam blisko do Karpacza i Szklarskiej wiec jeżdze tam co tydzien
@blvckie w Alpach pojeździsz już w listopadzie a cenowo może i wychodzi ciut drożej, ale warunki są zdecydowanie lepsze niż u nas czy naszych południowych sąsiadów. Dachstein, Hintertux, Kaunertal - te dwa pierwsze blisko, ten trzeci dalej, dojazd dość wredny, ale dla początkujących idealny.
Kaunertal też mogę polecić, słabo z dojazdem bo z miejscowości skibus jedzie ~30min++ ale dla początkującego i średnio zaawansowanego świetne szeroko, długie trasy, jak byłem to mało osób. Pitzal niedaleko też bardzo spoko. Taniej we Włoszech np Val di sole.