Wpis z mikrobloga

Średnio 7,44% kibiców korzystających z portali randkowych decyduje się na wersję dla LGBT.
Najczęściej z wersji dla homoseksualnych osób korzystają kibice Legii Warszawa i Wisły Kraków (prawie 17%).
http://www.sport.pl/pilka/7,65039,25131184,dzieki-smartfonom-kibicow-wiemy-o-nich-wszystko-nawet-to-ilu.html#opinions

To znacznie powyżej szacowanej liczby homoseksualistów w Polsce (niecałe 5%)
https://www.chillizet.pl/News/Policzono-ile-osob-homoseksualnych-zyje-w-Polsce-Okazalo-sie-ze-mniej-niz-wynosi-srednia-europejska-2895

#ciekawostki #4konserwy #neuropa #lgbt #homoseksualizm #kibole #sport #legia #wislakrakow
Pobierz lewoprawo - Średnio 7,44% kibiców korzystających z portali randkowych decyduje się na...
źródło: comment_HbTVfboO93lKlxwz3w4cFprNPZvN2RmD.jpg
  • 25
@lewoprawo: zaraz zaraz, 5% całej liczby polaków jakieś 38 milionów
Jest mniej niż 17% czy 7.44% jest większe niż 5%?

Może gdybyśmy cały czas opisywali procent jako całą ludność to tak.
Ale opisujesz, że w 38 milionach jest 5% homo.
Czyli jakieś 1.9 miliona osób.

Z tego 1.9 wyciągasz wtedy 17% i 7.44%
@lewoprawo:
Przecież nawet w źródle, które podajesz, wypisane są wątpliwości co do jakości i wiarygodności badania:

Instytut nie udostępnia danych na temat tego, ile konkretnie osób z poszczególnych krajów wzięło udział w badaniu. Fakt ten, obok sposobu zbierania informacji, budzi kontrowersje i staje się powodem podważania autentyczności wyników.
To znacznie powyżej szacowanej liczby homoseksualistów w Polsce (niecałe 5%)


@lewoprawo: To zdanie brzmi, jakbyś pisał, że 7.44% i 17% jest większą liczbą niż 5%.
O to mi chodzi, opisałeś że udział procentowy 17 i 7.44 (z tych 5%) jest większy niż same 5%
Dlatego Ci wyjaśniam co i jak, zdanie źle ułożone bo złe procenty sugeruje.

A przecież 17 i 7.44 jest policzone z 5% więc ta 5 jest większa
@lewoprawo: W sumie już chciałem trochę pośmieszkować, ale jak się wczytałem to nie ma z czego:

Wśród kibiców Ekstraklasy około 4 procent używa aplikacji randkowych. Wśród nich jest 7,44 procent kibiców, którzy korzystają z wersji aplikacji dla osób LGBT.

To znaczy, że 0,29% kibiców korzysta z wersji dla lgbt, a taki procent już nie robi wrażenia.
Jasne, są to tylko potwierdzone osoby homo, a sporo #!$%@? gejów pewnie po cichu fantazjuje,
@lewoprawo: Plus za odpisanie jak człowiek rozumny, co na wykopie jest rzadkie.
No niestety, sam miałem te kłopoty bo u mnie w głowie wyglądało to poprawnie ale pewien procent uzytkowników zrozumiał to inaczej.

Najlepiej opisać to łopatologicznie, prosto i tak aby zrozumiał tuman bez szkoły, nigdy nie wiesz kto czyta twój post ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Deadlyo: No ja pamiętam, jak kiedyś miałem odmienne zdanie od pewnego wykopka. Już się nastawiłem na zażartą dyskusję na dziesiątki komentarzy na pół strony z cytowaniem każdego zdania, już miałem w głowie te zakamuflowane obelgi...
A on napisał, że no faktycznie pomylił się, a ja mam rację.

Cały dzień chodziłem po tym skołowany, nie wiedziałem co ze sobą zrobić.
@lewoprawo: Tak najlepiej zgasić agresora, przyznać mu rację i potem chodzi jeszcze bardziej wkurzony niż po kłótni :D
Też nie raz miałem się wykłócać o błąd a mireczek napisał i poprawił się potem i cały misterny plan poszedł psu w du... i siedziałem taki pusty
@lewoprawo: Pytanie ile % kibiców korzysta z ich aplikacji randkowej?
Dopiero wtedy można próbować wyciągać z tego jakiekolwiek wnioski (to normalne że z niszowych aplikacj częściej korzystają mniejszości seksualne...)

Co ciekawe widać że ich wnioski różnią się co do oficjalnych danych zbieranych z dowodów osobistych przy zakupie biletów (np. co do ilości % kobiet na Legii). Dlatego pomiary należy brać z przymrużeniem oka, bo dotyczą aplikacji randkowej a nie kibiców.
@lewoprawo: trzeba rozróżnić prawdziwych kibiców fanatyków od słoików, januszy i innych pikników. Tam na rodzinnych może się nosacze trzymają nawzajem za jajka ale nie wydaje mi się żeby na "młynach" kibice byli od tych tęczowych
Średnio 7,44% kibiców korzystających z portali randkowych decyduje się na wersję dla LGBT.


To znacznie powyżej szacowanej liczby homoseksualistów w Polsce (niecałe 5%)


@lewoprawo: co oznacza że homo mają problem z byciem w stałym związku znacznie bardziej niż hetero
i znacznie częściej korzystają z apek randkowych
co oznacza również bardziej rozwiązłe życie seksualne
co oznacza również znacznie większe ryzyko złapania rożnych dziwnych chorób