Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki ! Jest to mój debiut na mirko!
W ostatni piątek miał miejsce ostatni wieczór kawalerski mojego kolegi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Świadek przyszlego Pana Młodego, zaplanował on, klasyczna najebkę w restauracji, a potem #dzikieplasy w klubie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jednak najpierw coś od najbliższych kumpli, padło na skok na #bungee Tylko, że nie taki zwykły: masz mordeczko tu jest kupon i go sobie wykorzystaj. Przebraliśmy się w stroje z #domzpapieru pożyczyliśmy sprzęt od #asg i czekaliśmy na naszą ofiarę, jak wróci z pracy. Szybkie obezwładnienie kolegi #lvlgruboponad100kg dla 3 typów po #lvl70kg okazało się uciążliwe. Udalo sie, związanego i z zasłoniętymi oczami, wsadziliśmy go do auta i ruszyliśmy na #bungee Po drodze sporo zdziwienia ludzi którzy widzą 3 gości w maskach i 1 związanego z tyłu oraz sporo #heheszki z innymi którzy domyślali się, że są to żarty. Pan młody wykonał skok, zadowolony z niespodzianki. Rozpoczął się klasyczny kawalerski.

#plottwist
28.08.2019 kolega został wezwany na komisariat, w celu rzekomej kolizji z udziałem jego pojazdu. Poszedł zdziwiony, bo nic z autem nie stalo mu się od czasów #mieszko1
Okazało się, ze jakaś #p0lka która jechała autobusem złożyła zawiadomienie o porwaniu (_ )
Cała komenda stołeczna policji została postawiona na nogi i po #sic 5 dniach znaleźli właściciela samochodu...
Teraz wszyscy, musimy składać wyjaśnienia... (,)

W komentarzu zdjęcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

#polska #policja #heheszki #kawalerskie #ciekawostki #warszawa
  • 17