Wpis z mikrobloga

#mikroreklama: Dave Chappelle: "Nie jest za aborcją, nie jestem też przeciw, ale..."

Krótki fragment z najnowszego standupu DC "Sticks and Stones" Vice, Buzzfeed i spółka uważa, że nowy show DC jest karygodny i poniżej wszelkie krytyki, bo nie wolno się śmiać z alphabet peepholes. Lepszej reklamy nie mogli mu załatwić.

znalezisko: https://www.wykop.pl/link/5108621/dave-chappelle-nie-jest-za-aborcja-nie-jestem-tez-przeciw-ale/

#davechappelle #standup #humor #czarnyhumor #netflix #bekazlewactwa
s.....a - #mikroreklama: Dave Chappelle: "Nie jest za aborcją, nie jestem też przeciw...

źródło: comment_8IjU3XjtRDaAaYMiEVvEDDQlFpkkddyi.jpg

Pobierz
  • 2
Lepszej reklamy nie mogli mu załatwić.


@sejsmita: Tu masz rację. Na pewno teraz obejrzę żeby zobaczyć o co im tym razem chodzi.

Swoją droga - funkcja humoru i żartów w społeczeństwie to między innymi rozładowanie napięcia. W żartach często mówimy o tym o czym na serio trudno byłoby nam rozmawiać. Błazen na dworze królewskim też pełnił taką funkcję - podpowiadał to czego inni by nie powiedzieli.

Można by więc powiedzieć, że
@Yukio_Mishima: Oni zawsze byli cofnięci, największe szury w mediach. Ale są silni to mogą. Jeden dureń z chyba BBC jakiś czas temu powiedział, że już nigdy nie zobaczymy grupy w stylu monty pythona - 6 białych po studiach wyższych. To mówi sporo.

W każdym razie z tych fragmentów, które widziałem, DC punktuje masę absurdów politycznej poprawności. Zobacz w powiązanych historię skeczu o geju. Coś pięknego. xD