Wpis z mikrobloga

Może ktoś mi coś doradzi, bo mi już wszystko opadło. Przymierzam się do zmiany mieszkania i jak zobaczyłem rynek #nieruchomosci w #gdansk to troszkę mnie zamurowało. Rynek wtórny to jakiś dramat bo albo coś do kompletnego remontu, albo natychmiast staje się nieaktualne. Rynek pierwotny mi nawet odpowiada bo chcialbym coś zrobić całkiem pod siebie. Tylko developer developerów nierówny, a i tak każdy jest słaby. Piszę w sumie żeby się doradzić w kwestii dzielnicy. Przy morzu nie chce mieszkać bo dojeżdżam na Kaszuby do pracy. Jak się mieszka na Jasieniu? Szadolki dalej tak śmierdza? Ktoś poleca jakieś konkretne inwestycje? Wszelkie złote rady są mile widziane. Coś powyżej 60m2, budżet 500k +/- 200k. Idealnie z fajnym tarasem albo ogródkiem. Jakby dało radę do tego wszystkiego nie nabijac się z mojej naiwności to byłoby super. Z góry dziękuję za pomoc!
  • 6
@Waltz Ujeścisko, Jasień. Z Szadółkami nie wydaje mi się żeby był aż taki problem, ponieważ nawet jak śmierdzi to może raz w miesiącu, ale to też zazwyczaj mocno z rana. Do tego blisko do lasów w Otominie, a jak lubisz bieganie/rower to super do tego jest to miejsce.