Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nic mnie tak nie denerwuje jak brak higieny. Co mają w głowach ludzie, którzy nie myją regularnie swojego ciała albo np zębów, którzy nie używają dezodorantu albo używają go jako substytut mydła?
Piszę o tym, bo mój były miał z tym problem (tzn ja miałam z tym problem, bo nie mogłam chwilami wytrzymać tego smrodu). Mył się raz na dwa-trzy dni, świeże ubrania, były dla niego niepotrzebnym generowaniem rzeczy do prania, więc nosił po 3-4 dni to samo, dezodorantu używał tylko jak był wyjątkowo spocony (tak, bez mycia się!), o higienie jamy ustnej nie wspominając.
Wkurzał się, gdy prosiłam go o umycie zębów albo wzięcie prysznica. Brzydziło mnie dotykanie go w nocy, bo był tak spocony, że aż się lepił.
Miał problem z potliwością - to na pewno, ale za żadne skarby nie chciał tego przyjąć do wiadomości, a każdą moją sugestię nt. higieny (czegokolwiek) traktował jako atak i zawsze była z tego kłótnia. (wspomnę też, że nigdy nie mówiłam mu "boże jak śmierdzisz", starałam się być w tym jak najbardziej delikatna, bo domyślam się, że jest to krępujący problem)

Apel do wszystkich ludzi - weźcie się myjcie, róbcie to dla swoich partnerów.
Mój związek skończył się przez wieczne kłótnie O MYDŁO i MYCIE ZĘBÓW, co uważam za żałosne, bo to powinny być podstawowe rzeczy, które wykonuje każdy myślący człowiek.

#zwiazki #zalesie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowych paskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 5
  • Odpowiedz
sluchammassiveattack: @AnonimoweMirkoWyznania: akurat tego, że ktoś się myje raz na 2-3 dni można wcale nie poznać, chyba że ktoś ma serio problem z potliwością albo trwają upały. więc to nie jest tak, że nie umyje się 2 dni i od razu #!$%@? nie wiadomo jak. i ponoć jest to nawet zdrowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co do reszty zachowań twojego chłopaka - zgadzam się, obrzydliwe.

Zaakceptował:
  • Odpowiedz