Wpis z mikrobloga

@Karton12: @KrwawyPacyfista: A któryś z mainstage'u nie gra dla hajsu? xD Można robić to co się kocha i na tym zarabiać :D Szczególnie, że artyści muzyczni zarabiają głównie na występach a nie sprzedaży muzyki ;p

Jakość jego muzyki moim zdaniem jest wciąż na bardzo wysokim poziomie. On sam trochę przesadza i ma zbyt #!$%@? ego, ale nie powiedziałbym że robi to co robi tylko ze względu na hajs ( ͡
atmozfears czy devin wild czy sub-zero project


a mówisz to na podstawie?


ghostuje sound-rush


Też miałem taką rozkminę, ale chyba za mało by twierdzić, że to prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KrwawyPacyfista: Nie, u mnie tylko przeszło przez głowe. Sprawdziłem teraz w bazie danych praw do muzyki i Sound Rush mają w większości swoich utworów (bo wszystkich nie znajduje) własne nazwiska, więc wątpię aby byli ghostprodukowani, chyba że na niepisanych zasadach w co wątpię. U takiej Mandy widnieje normalnie nazwisko Hard Driver'a, tak samo jak Angerfista w przypadku MissK8.
@KrwawyPacyfista: @Freakz: nawet jezeli nie sa ghostprodukowani to nadal slychac ze hhz im bardzo pomaga przy produkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chociazby Sound Rush Ft. Eurielle - Army of Fire gdzie to brzmi wypisz wymaluj jak heady

a mówisz to na podstawie?


@Freakz: komerche najlatwiej poznasz po tym ze kazdy kawalek brzmi jak kopia poprzedniego, widac ze chlopaki robia ta muzyke z pasji, atmozfears ma
slychac ze hhz im bardzo pomaga przy produkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Pewnie tak jest ;p

widac ze chlopaki robia ta muzyke z pasji,


@Karton12: Jeśli chodzi o SZP to za to ich uwielbiam, eksperymentują dużo, nie oddają się modzie, idą własnym torem. Ale wiadomo, nasze odczucia są subiektywne.

wypuszczalby kawalek za kawalkiem bez jakiejkolwiek kontroli jakosci (brennan heart)


Haha, to prawda. Brennan Heart od kilku ciągle