Wpis z mikrobloga

Bank Millenium powinien zwolnić speców od UX na zbity pysk.
Chcesz sobie skopiować kwotę i wkleić ją do przelewu? Takiego wała: osobno złotówki i grosze ()
Chcesz sobie ustawić przyszłą datę wykonania? Wpisujesz dzień na 7 to od razu wyjebuje z powrotem na 31 bo nie może być data wstecz, chcesz ustawić miesiąc na 9 to też od razu usuwa bo nie ma takiej daty jak 31 września. Jedyne co można zrobić to albo wpisać najpierw dzień 30, później miesiąc na 9 a później dzień na 7 () Lub użyć ich upośledzonego widgetu do wybierania daty.
#webdev #webdesign #millenium #bankmillennium #programowanie
Pobierz F.....u - Bank Millenium powinien zwolnić speców od UX na zbity pysk.
Chcesz sobie s...
źródło: comment_0FMejdQSnAUoKR0vfbrEJYTZwBR9TPHo.jpg
  • 35
ja nie muszę sobie szukać, mam konto dla młodych a po 26 roku zagwarantowane te same warunki gdy będę miał miesięczne wpływy powyżej 1k (xD).


@ElGovanni: no to się jeszcze zdziwisz jak już 26 lat skończysz. Znajomy też tak miał. Dostał listem wezwanie do oddziału, bo mu zablokowali konto. Okazało się, że konto wyłączone że względu na ukończone 26 lat i oferowali tylko darmową konwersję na inne konto z listy o
@damw: pomijając wypłaty (a są ludzie którzy nigdy nie wyciągają kasy, np ja) to konto jest faktycznie za zero bez minusów. Najlepsza apka, bezpieczeństwo i design strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@damw: pomijając wypłaty (a są ludzie którzy nigdy nie wyciągają kasy, np ja) to konto jest faktycznie za zero bez minusów. Najlepsza apka, bezpieczeństwo i design strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zerathul: do czasu, aż wylądujesz np na Mazurach, gdzie byłem w tym tygodniu (Mikołajki i Giżycko) i w niektórych knajpach płatność tylko gotówką. I wtedy 'pszypau'. Ja też jestem przyzwyczajony do płatności kartą - po
dziewczyna nie miała takiego szczęścia... W Mikołajkach chyba w ogóle nie ma bankomatu największego banku w Polsce


@damw: protip: karta sa sie wyplacac w bankomatach innych bankow
@Fafu: a, jak robisz przelew z głównego konta na oszczędnościowe to musisz usunąć dwa zera jeśli chodzi o grosze w przypadku pełnej kwoty bo inaczej nie puści xD
protip: karta sa sie wyplacac w bankomatach innych bankow


@leoha: bez prowizji? Bo cały czas do tej pory rozmawialiśmy o darmowych wypłatach we wszystkich bankomatach
@leoha: ja byłem w stanie wypłacić bez prowizji i to nam w zupełności wystarczyło.
Więc wracamy do punktu wyjścia: #!$%@?ć PKO BP - bank starych ludzi (głównie emerytów), niskich odsetek na lokatach, braku odsetek na kontach (ror i oszczędnościowym - bo te wartości to jak naplucie w twarz) i opłat za wszystko co się tylko da
niskich odsetek na lokatach, braku odsetek na kontach (ror i oszczędnościowym - bo te wartości to jak naplucie w twarz)


@damw: chyba przespales ostatnie 2 lata.... w kazdym banku tak jest (oprocz bankow czarneckiego, no oni potrzebuja kady wiec maja wyzsze lokaty)
chyba przespales ostatnie 2 lata.... w kazdym banku tak jest (oprocz bankow czarneckiego, no oni potrzebuja kady wiec maja wyzsze lokaty)


@leoha: no chyba nie przespałem, bo akurat dość aktywnie szukałem banków, gdzie będę mógł dużą ilość gotówki ulokować na sensowny procent (co jest sensownym procentem na lokatach - to już inna dyskusja) - PKO bp nigdy się nawet w rankingach nie pojawiał bo ma tak gównianą ofertę.
I o ile