Wpis z mikrobloga

Łukasz 23 Lublin

Zgłoszenie nr 547 z dnia 2019-08-31 21:23:02

Imię: Łukasz
Wiek: 23
Miejscowość: Lublin
Kim jestem?
Jestem inżynierem, pracuje w biurze projektowym. Chcę cały czas się rozwijać, między innymi poprzez zaczęcie kolejnego stopnia studiów w tym kierunku.

Z natury jestem raczej spokojną osobą, z introwertycznym charakterem. Bardzo mi ciężko mówić, co myślę i otwierać się przed innymi ludźmi. Nie jestem typem imprezowicza, czy duszy towarzystwa.

Wygląd
Wzrost 177 cm, waga 60 kg. Mam raczej smukłą i opływową budowę ciała. Mam normalne, ciemne włosy i zielone oczy. Ubieram się ciemne, jednokolorowe ubrania - najczęściej t-shirt i ciemne jeansy albo jakieś materiałowe spodnie.

Zainteresowania
Głównie interesuje się sprawami związanymi z moimi studiami i pracą, tj. lubię tematy związane z nowymi technologiami w inżynierii elektrycznej czy z odnawialnymi źródłami energii. Kiedyś sporo interesowałem się historią, a do dzisiaj z tego hobby zostało mi zwiedzanie takich ciekawych miejsc jak: pałace, dworki czy stare parki. W wolnych chwilach lubię pograć w szachy. Bardzo lubię się uczyć i pomagać w nauce innym. Dodatkowo interesuję się takimi rzeczami jak każdy: seriale, filmy, książki.

Czego oczekuję?
Chciałbym poznać osobę, która mnie polubi i przy której mógłbym się rozwijać. Bardzo cenię inteligencje, fajne zainteresowania. Z wyglądu ->#szaramyszkadlaanonka.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Nie mam pojęcia, mam nadzieję, że taki przeżyje i już wtedy już będę wiedział, co powinienem tu napisać.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Nie mam sprecyzowanego stosunku do ślubów, wiem że to tag #mirekszukazony ale na razie chciałbym po prostu kogoś poznać. Lubię dzieci, lubię z nimi rozmawiać, uczyć nowych rzeczy. Pewnie chciałbym mieć kiedyś swoje. Z używek to tylko piwo, kawa i herbata. Mocniejsze alkoholi pijam okazyjnie. Nie palę papierosów i nie cierpię ich zapachu. Nigdy nie miałem kontaktu mocniejszymi używkami.

Na pewno nie przepadam za religią. Podobno dobrze tańczę, a czasami lubię coś dobrego ugotować. Za każdym razem jak wychodzę z domu, wracam sprawdzić czy zamknąłem drzwi, chociaż wiem, że zamknąłem. Lubię pisać "xd".

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonylublin < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - Łukasz 23 Lublin

Zgłoszenie nr 547 z dnia 2019-08-31 21:23:02

Imię...
źródło: comment_t8BfmIodjsL1WyHVlIjvJEz4CrukbDDr.jpg