Wpis z mikrobloga

No dzieńdobry. I oguem chciałem powiedzieć........ to że......... Ktoś oguem... dlaczego wypisują, na moim kanale.... te niewiadomo t- jacy ludzie.... Obrażają mnie.... Co, ja nie mogę nagrywać? Ja nagrywam normalne filmy. I po prostu, to będzie rozwiązywanie, problemu, takich. Wy oguem obrażacie mnie...... Skasowaliście dla Meksykana...... kanał. Obrażacie Krzyśka Kononowicza. I..... Jakie ty wy macie prawo? Wy prawie- prawo człowieka łamiecie. I te się... prokuratura się zajmie. To powinno... nie być tak. Ja normalne filmy nagrywam. Że... kolega zabrał samochodem? Na giełdę staroci? I nagrywałem różne filmy? (Zwierzęta?) Zwierzęta? I na cmentarzu i, pomodliłem się za tych ludzi co tam na cmentarzu starym leżą? Jakie wy macie prawo. Łamiecie prawo oguem człowieka. To się zajmie prokuratura. Bo tak bo nie może być żebyście wy obrażali..... nas bezprawnie. Ja normalne filmy nagrywam..... byle czego nie nagrywam. Wy chcecie żebym ja nagrywał i chcecie mnie oglądać. I właśnie sobie, ooo....... Będę sobie... Podgrzałem sobie... Bigosik z ziemniakami, a wy obrażacie.

#kononowicz #suchodolski #transkrypcjeboze #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz