Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1359
Uwaga Mirki w #warszawa otworzyłem nową szkółkę pływania.


Z tej okazji robię #rozdajo szwedek i czepka silikonowego. ( ͡ ͜ʖ ͡).

ZASADY ROZDAJO
-plusują ludzie z całej Polski, bo wygraną wysyłam paczkomatem na mój koszt.
-zielonki out
-patostreamy out

I teraz uwaga najważniejsze w tym poście.
Jeśli chcecie nauczyć się pływać(dorosłych też zapraszam) lub żebym nauczył pływać wasze dzieci to zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#plywanie #basen #naukaplywania
Pobierz
źródło: comment_EFQdrB0y0C5om8cq4ojj4DhUJixJ1fww.jpg
  • 100
@Swimmy:

bardzo ciężko odpowiedzieć na takie pytanie. Ta sprawa jest tak bardzo indywidualna, że pisząc "średnio zajmuje to rok" bym cię po prostu oszukał

Są osoby które nauczyłem kraulem i grzbietem w pół roku nawet, a są osoby które uczyłem 2 lata i nic xD zależy od zaangażowania, predyspozycji, chęci i instruktora.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Swimmy: chciałbym iść tak tylko kilka razy, bo coś tam potrafię aczkolwiek jest to dla mnie strasznie mecczace, bo robię pewnie błędy techniczne (uczyłem się z YT) i zła pozycja w wodzie. Myslisz, że w ile lekcji byśmy byli w stanie to wyeliminować i doprowadzić do stanu popływania dla relaksu a nie przez meke?:D
Ogólnie ze sportem jestem związany od małego - piłka nozna, siatkowka, tenis stołowy (półprofesjonalnie) więc może będzie
@sked

Ja ze Śląska więc nie pomogę poza ewentualnymi poradami na PW w wolnym czasie. Wiele osób już na PW wypytywało chociażby o ćwiczenia na rehabilitację kręgosłupa ale ileż ja mogę wytłumaczyć poprzez tekst... Wtedy wkracza @Swimmy cały na biało i mogę pokierować delikwentem na żywo.

@zaprawde_powiadam Jeżeli zależy Ci na jakości dźwięku i na tym żeby się nie denerwować, że po nawrocie wpadła jednak woda i nic nie słychać to niestety