Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1359
Uwaga Mirki w #warszawa otworzyłem nową szkółkę pływania.


Z tej okazji robię #rozdajo szwedek i czepka silikonowego. ( ͡ ͜ʖ ͡).

ZASADY ROZDAJO
-plusują ludzie z całej Polski, bo wygraną wysyłam paczkomatem na mój koszt.
-zielonki out
-patostreamy out

I teraz uwaga najważniejsze w tym poście.
Jeśli chcecie nauczyć się pływać(dorosłych też zapraszam) lub żebym nauczył pływać wasze dzieci to zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#plywanie #basen #naukaplywania
Pobierz Swimmy - Uwaga Mirki w #warszawa otworzyłem nową szkółkę pływania.

SPOILER
Z tej oka...
źródło: comment_EFQdrB0y0C5om8cq4ojj4DhUJixJ1fww.jpg
  • 100
@MentorPL: @Swimmy no nie, ja bym musiał od samego początku zacząć naukę, niemiła przygoda na basenie, brak reakcji ratownika i powyżej pasa do wody nie wejdę bo mnie już raczej paraliżuje, a ponoć mam szerokie ramiona czy tam barki jak u osób pływających ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sked Nie jedną traumę przepracowałem. Niekoniecznie z podopiecznych ale osób z rodziny, którym też naturalnie pomagałem. Jeżeli tylko chcesz się nauczyć chociażby żeby taka sytuacja się nie powtórzyła to teraz kluczowym będzie trafić do odpowiedniej osoby. Trzymam za Ciebie kciuki. Łódź nie jest tak daleko stolicy - możesz kiedyś "na próbę" wpaść do Mireczka @Swimmy żebyś czasem nie trafił do jakiegoś teoretyka, który pływać nie potrafi. Brzmi śmiesznie ale serio jest z
@zaprawde_powiadam Nie ma problemu, sam szukałem przed Otyliadą... Wyobraź sobie 1000 długości pod rząd - 25 kilometrów - jednej nocy przez ponad 10 godzin a nie możesz sobie nawet ulubionej muzyki włączyć bo produkują taki szmelc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Swimmy: Jak miałem naście lat i chodziliśmy z kolegami na basen to jeden mówił, że powyżej 20s na 25m to nie jest pływanie tylko utrzymywanie się na wodzie. Czy to prawda? Jeśli 25m przepływam w trochę powyżej 30s to znaczy, że nie umiem pływać tylko utrzymywać się na wodzie? Czy jestem w stanie samodzielnie znacznie poprawić taki czas?

Sorry za głupi komentarz ale i tak nie mieszkam w Warszawie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r4do5: #!$%@?, przesuwasz się po wodzie to pkywasz.
Jesteś w stanie poprawić to sam. Ale musisz wiedzieć jak () jak coś to zapraszam na priv mogę coś doradzić.
@lalalajp2_-: trasa miała mieć około 1200, ale jak ja prowadziłem wszystkich to wychodziło trochę więcej xD za pierwszym razem nie widziałem kompletnie bojek, więc poplynalem kompletnie po łuku, a wszyscy praktycznie za mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) za drugim razem polecialem mniejszym łukiem bo miałem odniesienie, w postaci nóg Filipa Zaborowskiego (olimpijczyk) a za trzecim praktycznie nie było fal, ale zostałem zdyskwalifikowany, nadal utrzymuje, że nieslusznie (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lalalajp2_-: nie wiem jak @hubi900: ale mi się mega słabo pływa wokół molo, jakoś olejem tam śmierdzi mam wrażenie. 100x bardziej wolę Gdynia Baltic Challenge, nie dość że lepsze nagrody to warunki jakieś lepsze. Wokół molo to różowa mi każe pływać xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Swimmy: mam wielki problem z wodą bo jako mała prawie się utopilam mam 25 lat i nie potrafię dobrze pływać, coś tam coś ale jakoś świetnie to nie zajmujesz się ciężkimi przypadkami i jak można się do ciebie umówić ?
@Swimmy: Ile czasu średnio zajmuję nauczenie pływania osoby dorosłej, która nie umie kompletnie nic? Za dziecka miałem przykry incydent na basenie i od tamtej pory przerwałem naukę pływania :P
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krotniczka: napisz na priv albo kontakt@swimmy.pl

@kolegapyta: ciężko mi tak powiedzieć bo na to składa się dużo czynników, m. In. Twój stosunek do wody, czy się boisz itd. Jestem instruktorem pływania, a nie wróżbitą ( )