Wpis z mikrobloga

Polska służba zdrowia w #!$%@? #!$%@? mać. 3 osoby przede mną w kolejce do rodzinnego. Ja tylko po zaświadczenie o przedłużenie prawka. Stałem 1,5h po czym weszły jakieś babaska z numerkami i #!$%@?, bez rejestracji mogę sobie co najwyżej #!$%@? oblizać. Mirki jest jakiś inny sposób załatwienia tego szybciej? Ostatnie badanie lekarskie wzroku robiłem 3 miesiące temu prywatnie. Czy ta okulistka nie mogłaby wydać takiego zaświadczenia?

#prawojazdy #nfz
  • 6
  • Odpowiedz
@bubr32 jakie zaswiadczenie o przedluzeniu prawka? Psychotechnika? Co ma do tego okulista? Czemu sie nie zarejestrowales do lekarza? Napisz o co chodzi konkretnie a nie narzekasz na sluzbe zdrowia samemu nie wiedzac co chcesz i od kogo.
  • Odpowiedz
@Geraltzkiwi: W wydziale komunikacji powiedzieli mi że lekarz rodzinny wydaje zaświadczenie o możliwości prowadzenia pojazdów. Normalnie idziesz, wchodzisz bez rejestracji i wracasz do wydziału komunikacji. Poszedłem więc do niego i po 1,5h staniu w kolejce wbiłem się z jedną babą, która miała numerek, więc z góry ma pierwszeństwo i zapytałem o papier a ten mi kazał jeszcze obskoczyć okulistkę. A tam kolejne 7 osób w kolejce. Wygląda na to, że trzeba
  • Odpowiedz
@bubr32: nie rozumiem, jesli Twoj rodzinny lekarz ma takie uprawnienia to zapisujesz sie na konkretny dzien jako pacjent z listy, jesli nie to idziesz prywatnie do specjalisty z takimi urawnieniami, i od reki jest zalatwiany.
  • Odpowiedz