Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
Chore zamawiać pociąg z jednym WC. Już kiedyś jechałem takim w skm trójmiasto. Dziadostwo było zapchane. Trzeba było wysiadać i kibla szukać. Porażka.
  • Odpowiedz
@Karatte Ja nie widzę powodu, by ściany w publicznych kiblach smarować gównem, a jednak zdarzyło mi się widywać takie rzeczy¯_(ツ)_/¯ za ludźmi, czy w takich wypadkach, zwierzętami nie trafisz
  • Odpowiedz
masz rację. O ile na trasach dalekobieżnych trochę źle że nawet w jednym wagonie nie ma wentylowanej kapsuły dla palaczy bo rozumiem że dla nałogowca dyskomfortem jest nie palenie kilku godzin ale tak jak mówisz, smrodzenie innym tylko dlatego że kilka minut nie może wytrzymać jest mocno egoistyczne


@ChcePascLamy: równie dobrze moglibyśmy zrobić miejsce, w którym alkoholik może zapić się w trupa, a heroinista przywalić strzała. Nie widzę powodu dla którego
  • Odpowiedz
  • 0
@ArekJ odsetek heroinistów jest marginalny, myślę że palacze stanowią znacznie większa grupę pasażerów a patrząc po dworcach myślę że nawet 30% więc czemu by nie wyjść im na przeciw. Przecież faworyzuje się w pociągach różne grupy, wystarczy pójść do kasy by zobaczyć ile jest zniżek zależnych od tego do jakiej grupy należysz. W pociągach montowane są bardzo drogie windy dla niepełnosprawnych a wystarczyłoby rampa, czemu są uprzywilejowani skoro jest ich tak mało?
  • Odpowiedz
  • 0
Chore zamawiać pociąg z jednym WC.

@Ramone przy dwu, trzyczłonach normą jest jedna toaleta, gdyby do dwuczłona wsadzić jeszcze jedno WC to byłoby o 15% mniej przestrzeni pasażerskiej, poza tym to są EZT przewidziane na lokalne a nie dalekobieżne połączenia. Jedna toaleta w takich jest zupełnie wystarczająca gdyby wszyscy ludzie umieli z niej korzystać. Z resztą na większych wozach, wypozażonych w dwa WC też się zdarzały sytuację że obie się zapchały i
  • Odpowiedz
@ChcePascLamy: myślę, że większą grupę od palaczy stanowią w pociągach ludzie ruchający. Czemu nie ma przynajmniej w jednym wagonie na trasach dalekosiężnych kapsuły do ruchania z żelem i automatem z kondomami?
  • Odpowiedz