Wpis z mikrobloga

@DoktorNauk: Pierwszy w domu był taki stary Alcatel. Miał funkcję pisania sms i książkę adresową. Co było w nim najlepszego? Trzeba było ręcznie przepisać numer z książki żeby móc wysłać sms... Ale to był telefon rodziców, ja na swój zdecydowałem się dość późno bo dopiero gdy kończyłem gimnazjum. Wybrałem wtedy Nokię 5510 ze względu na klawiaturkę qwerty i mp3 ^^ Marzyła mi się wtedy taka Motorola z możliwością dodania karty pamięci
W.....5 - @DoktorNauk: Pierwszy w domu był taki stary Alcatel. Miał funkcję pisania s...

źródło: comment_lWYkwdXwQQqnk9HKFkikAL9SnXPUHPqv.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DoktorNauk: Siemens S11 z Idea. Było to w 1999, czyli już 20 lat temu. Miał kolorowy, graficzny wyświetlacz (3 kolory), ale nie miał np. zegarka, co w dzisiejszych czasach jest nie do uwierzenia. Kiedyś wybrałem się na wycieczkę, ale nie wziąłem zegarka, więc wysyłałem do siebie SMSy, bo w nich, w informacji, była godzina :)
EdekMoczygeba - @DoktorNauk: Siemens S11 z Idea. Było to w 1999, czyli już 20 lat tem...

źródło: comment_XIPNjKQFpsPP5okqp9rDBmjdpyQ7WS20.jpg

Pobierz
@skomplikowany_system_luster: C60 ! Musiałem dokupić sobie aparacik S50 bo nie dawali w zestawie !
Trzeba było czekać, aż się flash naładuje :D Zawrotna roździelczość 640x480, pewnie jakbym poszperał w komputerze z 2003/2005 roku to bym znalazł zdjęcia z tego telefonu.

Pamiętam, że po zmianie softu odtwarzał pliki WAV, w tamtych czasach to jak MP3 :D
No i jeszcze rejestrował dzwięk w formacie AMR :D
I te 4k kolorów czy tam 16k!!!!!!