Wpis z mikrobloga

wezwanie dostalem na policjie z art 51 kw.
pewnie sasiad zadzwonil.
moje pierwsze pytanie bedzie brzmialo...
jak i kto stwierdzil poziom glosnosci, jakim urzadzeniem i czy ktos ma legalizacje tego urzadzenia.
pozniej powiem tylko dziekuje i dowidzenia.
Art. 51. KW
Zakłócanie spokoju lub wywołanie zgorszenia
§ 1.
Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym,
podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
§ 2.
Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu, środka odurzającego lub innej podobnie działającej substancji lub środka,
podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.
§ 3.
Podżeganie i pomocnictwo są karalne.
#prawo
  • 29
  • Odpowiedz
@Peleryna: nic bardziej nie wpienia takich ludzi jak pan mądraliński. Znajac zycie będziesz irytujaco-#!$%@?ący i zaden argument do ciebie nie będzie docierał "bo ja przeczytałem ustawe!"
Znam ten typ ludzi, w urzędzie raz w tygodniu taki przychodził i zawsze ale to zawsze wycierał sobie twarz tekstem ze on czytał. Czlowiek zas go posluchał i wiedział, ze koles nie wie w ogóle o czym mowi xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Peleryna takich cwaniaczków jak Ty, to oni mają 100 dziennie, ja też kiedyś dzwoniłem na sąsiada, bo przeginał pałę, na mnie się wypinał, ale po wizycie w komendzie rura mu zmiękła
  • Odpowiedz