Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#kiciochpyta #pracbaza #prawo #pomocy

Proszę o zaakceptowanie tego...
Chcą mnie wywalić z pracy dyscyplinarnie i czy mają prawo ??
Pracuje w firmie, która zajmuje się robieniem mebli - na magazynie.
Wszystko było fajnie do momentu kiedy nie pokłóciłem się z "znajomym" z pracy - nie oddał mi pieniędzy - on w ramach zemsty czy czegoś tam, przekazał szefowej firmy wydrukowany zrzut ekrany z messengera jak pisałem z tym "znajomym"

Pisałem na temat sytuacji która miała miejsce prawie pół roku temu.
Szefowa kazała mi zostać po godzinach w okresie świątecznym - za darmo jak zawsze.
No ja to zrobiłem
ale potem napisałem do kumpla w żalu
To jest cytat:(przepraszam za przekleństwa)
- "Czaisz to że ta głupia szmata, kazała mi zostać po godzinach z tekstem "jak chce podwyżkę to mam zostać w pracy"
- co zrobisz, takie życie
- "no gdyby #!$%@? była jakaś lepsza robota u nas niż tutaj, a tak to ruchają cie w firmie w dupę i nawet dziękuje nie powiedzą"

No i szefowa mnie wzywa do siebie, pokazuje wszystko i przekłada jakiś papierek dotyczącego dyscyplinarnego zwolnienia za "nie odpowiednie zachowanie i naruszanie jej godności osobistej"

Ale takie pytanie - przecież nie robiłem tego w pracy, na zakładzie pracy, przy ludziach itp. Napisałem to prywatnie na messengerze.... więc co jej do tego... nie mogę mieć swojego zdania o niej a w pracy się do niej uśmiechać - przecież to nie przestępstwo ??
Mogę coś zrobić, gdzieś się udać po pomoc ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 7