Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć wszystkim!

Postanowiłem podzielić się ostatnimi przemyśleniami. Jako wolny #niebieskipasek lvl24 (świeżo upieczony mgr inż. i początkujący konstruktor), celując w przedział 16-22, korzystam czasem z #tinder i #6obcy. Obiektywnie jestem 7/10 i nie mam większych problemów z poznaniem i spotkaniem się z #rozowepaski, w tym na #seks. Rzecz w tym, że wszystkie (niezależnie od wieku), na które do tej pory trafiłem, nadawały się tylko na przygodę. Ot, pogadać o pierdołach, pobzikać i na tym koniec, bo jak tu być z osobą bez ambicji i konkretnych zainteresowań? Nie twierdzę, że przede mną jakaś kariera i świetlana przyszłość, ale słabo rysuje się perspektywa #zwiazki z kimś, kto nie chce rozwijać się i wyjść z dołu drabiny społecznej. Niestety, wśród randomowych osób z neta występuje duża nadreprezentacja niższych sfer, a ludzie łączą się tylko z podobnymi sobie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania i naprawdę nie należysz do żadnej grupy branżowej, nie ma na forach o twoich zainteresowaniach dziewczyn? Nie chodzisz na tańce, na żadną siłownię czy kurs językowy? Jak chcesz dziewczynę o podobnych zainteresowaniach, to szukaj w pracy czy tam gdzie chodzisz się spełniać. Jeśli mogą być inne, to niestety musisz iść tam, gdzie też takie dziewczyny chodzą a nie na tinder
Obiektywnie jestem 7/10 i nie mam większych problemów z poznaniem i spotkaniem się z #rozowepaski, w tym na #seks. Rzecz w tym, że wszystkie (niezależnie od wieku), na które do tej pory trafiłem, nadawały się tylko na przygodę. Ot, pogadać o pierdołach, pobzikać i na tym koniec, bo jak tu być z osobą bez ambicji i konkretnych zainteresowań?


@AnonimoweMirkoWyznania: szukasz pięknej ponadczasowej G-klasy AMG na giełdzie, pełnej starych #!$%@?
@nexe każdy ma inną moralność, nie ma jednej mireczku. Rzecz jasna w grę wchodzą tylko zgodne z prawem.
Jak byłem w LO to moje 16-17 letnie koleżanki wyrywali kolesie 23+ i niektórzy są z nimi do dzisiaj.