Wpis z mikrobloga

@nicnieslyszalam: ja normalnie zaczynam dyskusję o wielu ciekawych sprawach i często po kilku danych rozmowach kontakt się urywa. Domyślam się, że fajnych skoro dziewczyna aktywnie odpisuje lub prowadzi dyskusję. I co teraz?
  • Odpowiedz
@brednyk: Może wyczerpane tematy, może w chwili, kiedy miała czas pogadać Twoje miejsce zajął inny ktoś. Gg to jednak nie appka randkowa i przynajmniej dla mnie losowanie służy popisaniu, rzadko do nawiązania dłuższej znajomosci
  • Odpowiedz
@jasmi_n: PAWEŁEK

@brednyk:

ja normalnie zaczynam dyskusję o wielu ciekawych sprawach i często po kilku danych rozmowach kontakt się urywa. Domyślam się, że fajnych skoro dziewczyna aktywnie odpisuje lub prowadzi dyskusję. I co teraz?

nie no, ja akurat mówię o Facebooku, gdzie podpisujesz się nazwiskiem


Piszesz do obcych lasek na FB tak o znikąd czy na grupach do poznawania się?

A co do portali randkowych i innych to stosunek facetów
  • Odpowiedz
@brednyk: A jesteś Chadem? Jeśli nie to daremny twój trud. W przeciwnym razie to jest creepy.
Laski przesiadują na tej konkretnie grupie bo chcą pisać o akapie a nie o potencjalnym ruchaniu, a jak napisałem wcześniej nawet na portalu o ruchaniu mają zbyt dużą atencję i zbyt dużo creepy facetów do nich pisze więc każdego przeciętniaka (nawet nie brzydala) traktują z dystansem.
Poznawaj laski w realu, a nie w sieci.
  • Odpowiedz