Wpis z mikrobloga

@MrDeadhead: no trzymajcie się. Wykup ubezpieczenie na leczenie, powrót do kraju i assistance. Bez złośliwości.
Nie chcę się #!$%@?ć, ale uczenie się zakrętów w trasie to nie jest najlepszy pomysł.
Dużo zakrętów, których przebieg zasłaniają krzaki lub skały. Zdarza się piach za winklem. Wypadnięcie często nie będzie znaczyło wjechanie w pole, ale lot w przepaść.
Nie szalej z układaniem trasy.
@general_bomba: mam ubezpieczenie w axa i assistance z generali - w sumie gdyby nie opowiedc mojego znajomego jak mu sie moto zrabalo w Albanii to bym tego nie kupil, ale teraz jestesmy "zabezpieczeni".
Wiem co masz na mysli, ale tu nie chodzi o samo uczenie, bo i po torze jezdzila - i w tamtym roku oblecielismy LT, LV i E (tylko ze drogi praktycznie proste). Poprostu ma malo obycia bo malo
@general_bomba: pogoda sie przyda, jutro juz dojezdzamy do Suboticy i zapowiadaja deszcze wiec zobaczymy. Camelbag... panie ile my kufrow mamy to glowa mala - chyba 200l bagazu :D A nad Ochrydem sie zatrzymamy na 2-3 dni, wiec rybka na pewno bedzie ;)
@MrDeadhead na pierwszy taki wyjazd do Serbii i Macedonii? XD
Lepiej było wybrać cywilizowane kraje, coś Wam padnie i zaplaczecie się w tych dzikich krajach :)
Pod Sarajewem spaliśmy w lesie xD
@general_bomba: przy takiej trasie, gdzie pewnie i tak co chwile beda postoje bo widoki i zwiedzanie to szkoda na plecy taszczyc. Ew kiedys mi sie moze przydac do jazdy solo, gdzie czesto jade z postojem tylko co tankowanie.

@r00kie: pewnie troche i tak, ale jak sie nie jezdzi to sie inaczej nie utwardzi (òóˇ)

@kipowrot: w tamtym roku mielismy podobny na 2 moto,
@MrDeadhead: w zeszlym tygodniu po tankowaniu na balkanach fazer palil na 3 cylindry (losowo odzywaly i zdychaly kolejne), a gs gasl albo nie mial mocy. Zawsze tankowane na sieciowkach. Takze nie znasz dnia ani godziny. Jak cos to mam dobrego mechanika w czarnogorze :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrDeadhead: jak jest tam podobnie jak w Czarnogórze, to uważajcie na siebie. I więcej bym odpoczywał niż jechał. Nie znam twojego różowego, ale będzie mówiła że wszystko ok, wszystko ok, a może stać się krzywda.

I wyślij jakieś zdjęcia po powrocie:)
@MrDeadhead: tu Cię zmartwię, 2002/2003. Też myślałem, że nawet gnojówkę przepalą. Właściwie, to GS przepalił. W fazerze mam poprzycierane wszystkie zawory iglicowe w gaźnikach po tym tankowaniu.