Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DESON0: najpierw zorganizował zbiórkę pieniędzy i mówił że można imiennie przekazywać wpłaty a pieniądze pójdą do wybranej osoby a później bym zbierała się okrągła sumka nagle zmienił zasady i powiedział że pod żadnym pozorem nie da pieniędzy nawet jeżeli przekazy były dedykowane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DESON0: przy okazji wyszła niechlubna przeszłość Jacka na co on strasznie gardłuje. niewygodnym jest dla niego fakt że odeszła od niego rodzina zostawił po jego własny syn który nie chce mieć z nim nic do czynienia a wszystko to przez jego chciwość i fałsz. Ma na swoim koncie kilka zbiórek z których się żadnej się nie rozliczył każda z nich była zbiórka niepubliczną organizowano głównie na platformach internetowych przez co nie
@kozacki-trolejbus: Niczego nie usunąłem, nie żałuję niczego co napisałem, podpisuję się pod tym obiema rękami. Mój wpis został usuniety. Jedyny racjonalny powód może być że holden zgłosił ponieważ we wpisie użyłem określania "takie dzbany jak holden". No chyba że któryś z antyfanow Jacka Kurzatkowskiego jest moderatorem
@DESON0: nie krytyka a realna ocena rzeczywistości. Najgorsze jest to, że Kurzątkowski nie przyjmuje na klatę błędów które popełnia i nie liczy się z opinią innych, choćby tych którzy wskazują mu te błędy, bo nie ma po prostu jaj. Facet który jest tak zadufany w samym sobie i tkwi w swoim narcystycznym egocentryzmie pozjadał wszystkie rozumy i uważa się za niewiadomo kogo w swoich mądrościach grając inteligenta z którego wychodzi cwaniactwo.