Wpis z mikrobloga

#komputery
@x-kom ogarnijcie swoją infolinię bo to co się odwala to jest jakaś masakra, od tygodnia czekam na zamówienie które miało być w środę, w środę powiedziano mi że zostanie wysłane na czwartek, w czwartek powiedziano że zostanie wysłane na piątek, w piątek powiedzieli ze na sobotę i dzisiaj dowiedziałem się że nawet nie zostało wysłane, wtf. Serio, staram się totalnie nie być bucem w tej sytuacji ale to jest jakaś kpina.
  • 4
Po prostu infolinia gówno może, bo w takiej sytuacji zawsze chodzi o ludzi na magazynie którzy dają dupy. Co z tego że konsultant Ci obieca wysyłkę jak to nie on to pakuje i jedyne co może to pewnie rzucić zgłoszenie że dzwoniłeś i żeby wysłać zamówienie a na magazynie mają na to wysrane bo oni i tak nie pracują z klientem xD. Bok to praca dla psychicznie skrzywionych ludzi.
@Krenciolek no to równie dobrze mogą mi powiedzieć że nie są w stanie tego sprawdzić albo skontaktować mnie z magazynem zamiast rzucać ogolnikami dla uspokojenia, ich ludzie na infolinii są serio mega dobrzy ale wolałbym poznać konkretne informacje niż codziennie robienie w jajo. xd