Wpis z mikrobloga

@Freakz: @Hissis: jak już mówiłem, ja jednak polecam #!$%@?ć do lekarza jak jest problem i mieć małe opakowanie np trittico za 2 dychy które starczy na dwa miesiące. Wydając na te magiczne substancje ze swissherbal itp to efekty pewnie mniejsze albo zerowe a wydam 10 razy tyle xD
  • Odpowiedz
@Hissis: nie wiem czy to działa, niby myślałem nad jakimś nootropem ale se odpuściłem. Wydaje mi się że to nieopłacalne. Pewnie podobne efekty uzyskam jak zacznę uprawiać sport i zdrowo jeść
  • Odpowiedz
@Brango: Ja bardziej problem mam nie z zasypianiem co z jakością snu, tu mi leki nie pomogą raczej. Aczkolwiek alkohol pomaga i jakość snu jest wtedy dużo lepsza, więc może istnieje jakaś farmakologia bo wiadomo leczenie snu etanolem to zły pomysł xD
  • Odpowiedz
Pewnie podobne efekty uzyskam jak zacznę uprawiać sport i zdrowo jeść


@Brango: O nie nie, zmiana stylu życia niesie dużo większe korzyści niż farmakologia i przede wszystkim w przeciwieństwie do nootropów działa :D
  • Odpowiedz
@Freakz: ja mam problemy z zasypianiem i jakością. Alkohol spłyca sen co powoduje że sen jest gorszy. Szczerze? Niedawno 2 dni z rzędu 6 godzin około snu, czwartek i piątek i byłem na trittico. Nie byłem zmęczony mocno jak szedłem spać,w środku dnia nie ciągnęło mnie mocno do spania. A w piątek to ja w ogóle siedziałem chyba ze 24h na nogach
  • Odpowiedz
ashwa zbija kortyzol, 5-htp to prekursor serotoniny,


@Hissis: Z tego co pamiętam to nie było potwierdzone badaniami, a 5-htp poległo w badaniach, zresztą bycie czegoś prekursorem w szlaku metabolicznym nie oznacza automatycznego wciągnięcia go w dalszy etap.
  • Odpowiedz
Alkohol spłyca sen co powoduje że sen jest gorszy


@Brango: nie pije codziennie, ani nawet specjalnie często ale zawsze mam odwrotnie niż mówisz. Sen jest świetny i wstaje mega wypoczęty, mówię tu o kilku drinkach, a nie chlaniu cała noc xd
  • Odpowiedz
@Freakz: dodam że ja potrafiłem wcześniej spać np 7 godzin i jak wracałem do domu czyli po jakiś 18h na nogach potrafiłem naprawdę męczyć się, byłem naprawdę zmęczony. A dziwilem się koledze który potrafił czasem spać 5 godzin, ogółem mało śpi i nie miał dużych problemów.
  • Odpowiedz
@Freakz: znaczy podobno piwo ma coś w sobie ze usypia, nie pamiętam co. nawet doktor mi mówił pół żartem pół serio o piwach dwóch przed snem. Ale jak się naprujesz jak świnia to pewnie będzie płytki
  • Odpowiedz
ja jadłem noopept i swoją rolę spełniał.


@Hissis: Być może ja należę do tych ludzi na których nie działa, w końcu podobno każda substancja biologicznie czynna na niektórych nie działa ;p
  • Odpowiedz