Wpis z mikrobloga

@Arkadian: turbo to było lux jak było :}. Do dzisiaj mam i XC12 i Xe65 :], dobre czasy, ojciec kupił bo też się wtedy interesował tym, czytał Bajtka i takie tam :], ale na XE głównie grał w river raida i arkanoida =].

@Loginsrogim: 33 lata, ogólnie umiałem wklepywać swoje imię i nazwisko na planszy tekstowej, a nie umiałem pisać #wygryw xD.

Plansza testowa to też była fajna :>.
@debenek: xD i o takie historie nic nie robiłem :].

Ja akurat nie niszczyłem zbytnio zabawek ani sprzętów :P, więc jest cały, nawet w ori opakowaniu :]. No i pamiętam - nazwijmy to giełdę - gdzie oczywiście piracenie szło na całego, co za piękne czasy, prostsze czasy.

@r3pr3z3nt: xD mimo wszystko pamiętam, że na czas wgrywania opuszczało się pokój i z kuchni patrzyło, czy już xD.
@r3pr3z3nt: xD cóś o tym słyszałem, ale chyba nie w Kielcach takie rzeczy - ztego co pamiętam, to było to jakieś lokalne radio? xD ale i tak srogo.

Pamiętam za to, że w gazetach czasem były kody gier do skompilowania xD.
nadawali gry na atari [i chyba commodore, moze ZXS] na otwartym kanale w nocy - wtedy nastawialo sie nagrywanie [czesto nie dalo sie nagrac radio bezposrednio, wiec nagrywalo sie mikrofonem drugim sprzetem] i trzeba bylo siedziec cicho, zeby nie zaklocic nagrania... xD


@r3pr3z3nt: Radiowa trójka to puszczała po nocach czasem :)
@Student_AWAS: Krzyś Kubeczko były wzruszony gdyby jeszcze żył :)
Ja akurat z C64, ale niektórzy koledzy po wgraniu gry z Load error zmieniali ten napis na Loading/Ready (czy co tam bylo, nie pamietam, prawie 30 lat temu to bylo) i uruchamiali grę (wiadomo że czasem gra ruszyła z Load error) twierdząc że to właśnie ta zmiana ją uruchomiła :D