Wpis z mikrobloga

@Ruy_Lopez: Jest faktem, że większosc osób lgbt ma poglądy lewicowe, ale jest wielka róznica między tą spolecznoscią na przykład w kanadzie czy ameryce, gdzie w ostatnich latach namnozylo się głosnyg radykałów, a w polsce.
@memento_mori ze wszystkim, nie czuję się w żadnym wypadku uprzywilejowany bo jestem białym wysokim hetero facetem, zazwyczaj swoje nieudacznictwo tłumaczy się dzisiaj jakimiś z dupy przywilejami kogoś żeby ktoś coś za nas zrobił i nam to dał, bo nam się należy z racji - i tu sobie wymień uciskaną grupę, i nie, nie uwierzę że nie możesz robić czego chcesz i być kim chcesz lub do czegoś dążyć w cywilizowanych krajach XXI
@Ruy_Lopez: Moi koledzy XDD. Wypowiadam się tylko za siebie i nie odpowiadam za slowa obcych mi ludzi. Kibice zresztą w większosci są bardzo konserwatywni, a nie wiemy jaką orientację seksualną mają autorzy tego podręcznika. Pierwsze jest oparte o doswiadczenie, drugie to spekulacje.
Pierwsze jest oparte o doswiadczenie, drugie to spekulacje.


@wespazjan: a no tak, zyjemy w swiecie ktorego fizyczne wlasciwosci nie pozwalaja na to, zeby dwa rozna zdarzenia odbyly sie w dokladnie tym samym mijescu i dokladnie tym samym czasie, takze istnieja conajmniej dwa powody dla ktorych mozemy uznac, ze jedno zdarzenie bylo haniebne, a drugie nie

orientację seksualną mają autorzy tego podręcznika

moze sie zle wyrazilem, ale ja nie mowie, o homoseksualistach