Wpis z mikrobloga

Z takich śmieszniejszych rzeczy, to wiecie, że w Warszawie jest ulica, po której w kółko biegają biegacze? Tzn, nie że ciągle, czy dookoła, chodzi o to że biegają od jednego końca ulicy do drugiego. Jest to jedyny w promieniu 100 km podjazd w mazowieckim, w dodatku z zakazem wjazdu dla pojazdów samochodowych. Ludzie podbiegają sobie tam i z powrotem po 0.5km odcinku drogi o nachyleniu 5% xD. Pomiędzy turystami, rowerzystami i matkami z dziećmi. Z rana, przed robotą. Pół godziny biegania bez celu pod górę i w dół. Przecież to szkoda śniadanie wypalać na takie coś. Z resztą, przecież zbiegając na dół jest łatwiej, więc wszystko się i tak wyrównuje - to co było ciężej pod górę to odzyskujemy zbiegając. Żeby było jeszcze śmieszniej - obok znajduje się piękna, ogólnodostępna, świeżo odremontowana bieżnia z zapleczem sanitarnym itd. Nie, lepiej pchać się w tłum ludzi i biegać pod górkę XD. Nie zrozumiem tego nigdy.
#agrykola #warszawa #oswiadczenie

PS. Trenujący tam kolarze tez mnie dziwią. Wiadomo, agrykola to jedna z potężniejszych gór w mazowieckim, ale to podjazd pod Górę Kalwarię może się dopiero równać z atakiem pod Mont Ventoux.
Pobierz Krachu - Z takich śmieszniejszych rzeczy, to wiecie, że w Warszawie jest ulica, po kt...
źródło: comment_dqJnc6D9CxVUk2OB3j3MgLETuEosiF4g.jpg
  • 13
Z rana, przed robotą

pchać się w tłum ludzi


@Krachu: ja rozumiem, że niby heheszki, ale weź się pan zdecyduj - albo rano, albo wśród tłumów. Rano nie ma tłumów.

Z resztą, przecież zbiegając na dół jest łatwiej, więc wszystko się i tak wyrównuje

No niie, to nie do końca tak działa. Z kulką w laboratorium może tak, ale z biegającym człowiekiem to trochę bardziej skompikowane. Niektórzy nawet ci powiedzą, że
oho, pierwszy biegacz agrykolowiec ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Krachu: Biegacz, tia, może zacznę za jakieś 30 kilo. Zapewniam Cię, że gdybyś mnie zobaczył to uśmiałbyś się po pachy ze swojego komentarza :)
co jak co ale mając agrykolę z 10km od domu w drodze do pracy i będąc baaaardzo niedzielnym rowerzystą, za każdym razem po wjechaniu umieram


@msichal: Wjechałem tam raz na single speedzie. Już nie chcę... ( ͡° ͜ʖ ͡°)