Wpis z mikrobloga

Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wspólnie z Komputronik i Katalogmarzen.pl przychodzimy z odsieczą. Połączyliśmy siły i przygotowaliśmy #rozdajo, który sprosta wszystkim Twoim prezentowym zachciankom ( ͡º ͜ʖ͡º)

Do wygrania nawet 1000 zł do wykorzystania na komputronik.pl, 300 zł do katalogmarzen.pl oraz kultowe bluzy justjoin.it.

Jak wziąć udział? To bardzo proste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-> W komentarzu pod tym postem napisz odpowiedź na pytanie:
“Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?”
-> Masz czas do 27 grudnia, do godziny 23:59!
-> Wybierzemy 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi ze wszystkich social media Just JoinT, które biorą udział w konkursie i ogłosimy zwycięzców w komentarzu!

Kto wygra dla siebie najlepszy pakiet prezentowy? Przekonamy się wkrótce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Regulamin konkursu: https://bit.ly/konkursświęta2023

#justjoinit #rozdajo #konkurs #programowanie #technologia #programista15k #programista25k

[współłpraca barterowa z Komputronik.pl i KatalogMarzen.pl i Wykop.pl]
JustJoinIT - Święta tuż tuż, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla SIEBIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: POST KONKURSOWY WERSJA 3

Pobierz
  • 283
  • Odpowiedz
@JustJoinIT:

Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?

Proste pytanie. Oczywiście że 3D waifu roboty które sprzątają, gotują, przytulają i mają funkcje o których na razie się nie rozpisuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ryptun - @JustJoinIT: 
Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), było...
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: Jako rodzic czwórki dzieci zawsze marzyłem o tym, aby dzieci oprócz interfejsu programowego, tzn. dość zawodnej komunikacji za pomocą głosu tudzież gestów, posiadały dodatkowy niezawodny interfejs sprzętowy działający na niższym poziomie i realizujący najbardziej potrzebne podstawowe funkcje. Np. chcesz aby poszło spać, wciskasz przycisk "spanie" i zasypia jakby dostało końską dawkę melatoniny. Ponadto przyciski "wyłącz płacz", "ubieranie bez marudzenia", "musimy wyjść z domu", "mycie zębów", "pobudka, wstawaj" itp.
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: A tak z ciekawostek poza moim kompem. Świat pędzi do przodu mówiąc, że musimy się rozwijać itd. Jednymi z argumentów są teksty typu "a co, chciałbyś dziś żyć bez komórki?" Czy dziś przejmujemy się tym, że nie istnieje to co napisałem w komentarzy i bez tego tak nam źle? To głębokie i filozoficzne. Czo było by gdybyśmy nie polecieli za trendami a zostali tam gdzieś kiedyś bez technologii? Liczenie wielkich
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: moim marzeniem byłoby powstanie urządzenia do którego wpiąłbym wszystkie kable które posiadam a następnie mógłbym łączyć się zdalnie czymś takim jak bluetooth do tych wszystkich kabli HDMI, ładowarek, zasilaczy itp. Mam już dość posiadania dziesiątek kabli pod biurkiem, mimo że wszystko co możliwe mam na bluetooth'a, to jednak kabli nadal jest zdecydowanie za dużo. Wireless rules!
  • Odpowiedz
Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?


@JustJoinIT:
Odpowiedź:
Mój cyfrowo-bioniczny sobowtór, który będzie za mnie chodził do pracbazy, podczas gdy ja będę bujał się na palmie na Seszelach czy innych Malediwach.
  • Odpowiedz
“Jakie urządzenie, które jeszcze nie powstało (a powinno), byłoby dla Ciebie najlepszym prezentem świątecznym?”


@JustJoinIT: "Maszyna do Tłumaczenia Dźwięków Zwierząt" Chciałbym posłuchać gołębi które krzyczą na rynku Krakowskim daj, daj, daj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: maszynka robiąca szczecińskie paszteciki z niczego, jadłbym. Następnie urządzenie wykonujące moim ciałem ćwiczenia fizyczne podczas snu aby utrzymać formę mimo jedzenia pasztecików.
  • Odpowiedz