Wpis z mikrobloga

@QBA__: ja cały czas myślę, że ta nóżka to jakieś mega chore testowanie rynku przez Apple. Przecież korporacja zarabiająca tyle pieniędzy nie mogła nie wpaść na to, żeby sprzedawać monitor za 6k$, z ewentualną zniżką paruset dolarów jeżeli wymieni się nóżkę na adapter. Oni musieli zrobić to specjalnie. I jak widać ich wyznawcy nawet ten debilizm racjonalizują (nie znam wyników sprzedaży), jestem ciekaw co wymyślą następnym razem.
@QBA__: Powiem ci, że o ile appla pogięło z ceną kawałka metalu i plastiku, to już samo sprzedawanie monitora bez nóżki ma ogromny sens jeśli pracuje się w jakiejś firmie, ja u siebie mam cały magazyn podstawek do monitorów DELL których nie mogę wyrzucić a które zabierają w cholere miejsca, bo każdy ma uchwyt przy biurku i ich nie zakłada. ¯\_(ツ)_/¯
Do tej pory kisnę z tego racjonalizowania osobnej nóżki do monitora za prawie 4k pln XDDDDD


@QBA__: Ta nóża za 4k to jeden z lepszych pomysłów apple. Przez kilka dni wszyscy mówili jak to apple jest dziwne bo robi nóżkę do monitora za 20k za 999$, jedna z tańszych reklam w historii a w zasadzie darmowa.