Wpis z mikrobloga

Klasa premium - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Duży silnik (3.5 V6 272KM ) - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Używane w cenie nowej Skody Fabii - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Automat (7 biegów), w manual'u nie wychodził - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dużo pali, owszem ale LPG power - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do czego można się przyczepić? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mercedes #suv #glk #pokazauto #chwalesie #motoryzacja
Pobierz Dorth - Klasa premium - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Duży silnik (3.5 V6 272KM ) - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Używa...
źródło: comment_zoBz0mJ46en5LLAM0uFJz7f9A4GTIgjZ.jpg
  • 89
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: jezdze samochodem klasy premium, ktory wazy 1,6k kg, a nie 2,5k i komplet klocki+tarcze kosztuje 3k w ASO. Przy takiej mocy i masie na pewno nie oszczedzalbym na zamiennikach. To nie jest juz #!$%@? 100 KM gdzie niezaleznie co wsadzisz bedzie git, roznice sa odczuwalne we wszystkich aspektach.

Nvm gratuluje zakupu, bo to co dolozysz na eksploatacji zwroci sie dzieki bezproblemowej V6 i jej zajebistym dzwieku. Tez mam V6.
@stahustahowski: Zamiennikach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)Nie badz smieszny. ATE to juz klasa średnia tarcz i na pewno sa lepszej jakości niz te Twoje Premium z Aso. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Aso co najwyżej mozesz miec TRW lub Boscha.

Do innego auta Aso mi proponowalo klocki za 650zl. Po dogłębnej analizie sie okazalo ze to TRW warte 200zl. Tak sie goli klientow. (
@Robur124: podalem jako benchmark i napisalem
ze gowna do takiego samochodu bym nie wkladal. Sam u siebie mam third parties ale nawet troche drozsze niz w aso bo jezdze dynamicznie i katuje wiec wole miec pewnosc ze po kilku mocniejszych przycisnieciach kolejny raz bedzie tak samo skuteczny.
@stahustahowski: Dam Ci tez protipa ze do Aso mozna przyjechać z wlasnym towarem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaplacic tylko za wymiane. Dzięki temi w innym aucie za 300zl zalalem olej Millers 5w30 Nano a nie Castrola z beczki za 550zl jak mi Aso proponowalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dorth: mnie ciekawi i nie mówię tego złośliwie - czemu taki samochód ma służyć. Za jego cenę można kupić normalne kombii dla rodizny i jako zabawkę jakiegoś fajnego roadstera. Tymczasem taki SUV to mi się wydaje, że jest jedynie lansem. OK - wyprzedzisz kogoś n aautostradzie i jak się rozwalisz to może przeżyjesz - ale na dobrą sprawę w Skodzie kombii będziesz mial to samo, a do zabawy to coś lekkiego