Wpis z mikrobloga

Autentycznie martwi mnie to, że pis wygra jesienne wybory. I mocno mnie to przejmuje, że #!$%@?ą ten kraj do reszty. Mnie, osobę która nie jest w ogóle patriotą martwią takie rzeczy. Kiedy jakoś już w miarę wychodzę na prostą, uwolniłem się od prywaciarzy, zacząłem zarabiać troszkę lepiej, jakoś układam sobie życie, obudzę się za 10 lat w kraju pogrążonym w recesji i kompletnym upadku. #!$%@?, nie chce mi się od nowa walczyć i w wieku 30 cz 40 lat pakować walizek, szlifować język i wyjeżdżać, zaczynając od nowa. Staruchy poumierają i #!$%@?, ja w tym gównie będę się męczył i nawet tej berbeluchy się nie napije bo w niedziele albo po 22 jej nie kupie. To co się dzieje w tym kraju nie jest już wcale zabawne ;/

#oswiadczenie #zalesie #polityka
  • 223
Chodzi o wojsko na ulicach warszawy sprzątające guano trzaskowskiego ?

( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na poważnie to co Ciebie tak colego martwi?


@piastun: Może to, że wiem jakie mamy podatki w kraju, że nie mam co liczyć na emeryturę, że nie mam czasu zrobić swoich dzieci a łoże na cudze. Może to, że wiem jak wygląda służba zdrowia, oświata itd. To, że jestem dymany na
Może to, że wiem jakie mamy podatki w kraju,

pytam bez ironii, poważnie ta wiedza jest jakaś utajniona, czy twoja branża działa na jakimś pograniczu prawa i ty balansujesz na krawędzi?

że nie mam co liczyć na emeryturę,

? nie wiem ile masz lat zakładam <45. zatem jeszcze czeka Ciebie 20lat pracy. Wówczas obecnych polityków już dawno nie będzie na świecie.

że nie mam czasu zrobić swoich dzieci a łoże na cudze.
  • 421
@piastun ile płacą za taki rozbudowany wpis? Nie wierzę, że można tak wyprać człowieka z logiki, żeby bronił tych idiotów. Propaganda w publicznej TV, zatrudnianie ludzi, które już dawno wymkneło się definicji nepotyzmu, #!$%@? system sądowniczy (ba, prawny- minister prokuratorem!), zmiany dla przedsiębiorców (split, białe listy, zmiany wprowadzane z dnia na dzień, zero odpowiedzialności US), całkiem położony obrót ziemią, powoływanie instytucji dla partyjnych kolegów za głupich na inne stanowiska (vidw Wody Polskie),
Bardziej chyba chodzi o te „rożne pomysły” które wypływają do prasy co PiS chce robić z podatkami, ,

z tego co mi wiadomo to obniżyli o 1% jakiś podatek ale tobie pewnie chodzi o tą kiełbasę wyborczą 4k+?
Przecież podwyższanie minimalnej to jest cios w szarą strefę bo normą u januszy jest zarabianie minimalnej (bo tego i komornik nie ruszy i można jakieś mopsy wyżebrać) a reszta pod stołem. Rząd jaki by
le płacą za taki rozbudowany wpis?

0cbln ale chętnie bym coś dostał. Jak masz kontakt to podaj na PM.

Nie wierzę, że można tak wyprać człowieka z logiki, żeby bronił tych idiotów.

o moją logikę się nie martw colego. Jeżeli jesteś osobą inteligentną ( ͡° ͜ʖ ͡°) to zacytuj moje wpisy w którym miejscu broniłem "tych idiotów" i ta "obrona" była sprzeczna z logiką.

Propaganda w publicznej TV,
@rzeznia22: ziomeczku dlaczego sobie nie pojedziesz za granice, pracowac w takiej np Belgii? Zaplacisz 40%: podatku od swojej pracy, bedziesz fundowal zycie arabowi i jego calej rodzinie. A jak bedziesz mial pracownika, to pojdzie do swojego marokanskiego lekarza na rogu i dostanie zwolnienie lekarskie na pol roku. A sprobuj mu cos powiedziec to zaraz Ci sie wezmie zwiazek zawodowy za dupe ( ͡° ͜ʖ ͡°)