Wpis z mikrobloga

#tvpis #tvpinfo #facebook #neuropa #4konserwy

Czy to normalne, ze publiczna telewizja nie pozwala ludziom o odmiennych pogladach, niz obecnie rządzących, komentować na ich oficjalnej stronie na Facebooku?

Właśnie zbanowali mi ojca. On się nie zgadza z PiS i czasami o tym napisze w kulturalnym tonie.

On się tym nie przejmuje zbytnio, bo komune przeżył i dla niego to tylko nastepny dowód na jego przekonania, ale ja...

Publiczna telewizja, obywate płacą abonament, ale wybiera się tych, co mogą korzystać z niej więcej, albo mniej - zależnie od poglądów.

Dla mnie to ostre przegięcie. Może nawet #afera?
  • 18
@6a6b6c: Skoro Twój ojciec się nie zgadza z PiS to znaczy, że jest z opozycji. A to oznacza, że jest KODziarzem. Czyli złodziejem. A skoro złodziejem, to pewnie i VAT wyłudzał i na poprzedniej władzy się majątku dorobił. A jak sie dorobił to pewnie dlatego, że korumpował kastę sędziowską, którą PiS rozbija. A skoro korumpował sędziów, to na pewno też lekarzy. A skoro już wiemy, że jest opozycjonistą, kodziarzem, złodziejem, wyłudzaczem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@6a6b6c: Śmieszki śmieszkami, ale w USA np. sąd zakazał Trumpowi banować ludzi na Twitterze, ponieważ jest osobą publiczną i obywatele mają prawo wiedzieć co pisze. Napisz do prokuratora generalnego, może on coś w tej sprawie podziała, a może nawet ministra sprawiedliwości zaangażuje ( ͡º ͜ʖ͡º)
@GordonL: To tak samo jak w tym dowcipie :
Ojciec:
- Ktoś ukradł nam krowę!
Starszy syn:
- Jak ukradł to znaczy konus jakiś.
Średni syn:
- Jak konus to pewnie z Trojanowa.
Najmłodszy syn:
- Jak z Trojanowa to pewnie Wasyl.
Zaprzęgli konia do wozu i pojechali do Trojanowa.
I dali Wasylowi po mordzie.
Wasyl jednak nie przyznał się do kradzieży.
Profilaktycznie dali mu po mordzie drugi raz, ale także
@6a6b6c: Chodzić do kościoła, bić dzieci, pies morda w szczyny jak się zsika, wódeczka zimna najlepsza i zesrać się w gacie na meczu reprezentacji polski po tyskaczu, husaria, poland ready to fight, niemcy #!$%@?, ruscy #!$%@?, ukraińcy #!$%@?, pedały #!$%@?, murzyny #!$%@?, araby #!$%@? polska chrystusem narodów a prawda jest znacznie prostsza - głupi kraj z mentalnym sowieckim pokłosiem, gdzie co piąta osoba najchętniej by dała komuś po mordzie i opluła
obywate płacą abonament


@6a6b6c: Chcesz mi powiedzieć, że ktoś oprócz wyborców PIS płaci abonament? XD Z wykopków nikt nie zapłacił ani grosza. Ja czuje dobrze, bo taką opozycję to powinni orać.