Wpis z mikrobloga

https://noizz.pl/not-just-a-mood/raport-who-polscy-mezczyzni-w-czolowce-samobojstw-w-europie/nrdf05r

Widzicie #p0lka do czego prowadzicie? Wysokie wymagania stawiane mężczyznom w Polsce jest często przyczyną #samobojstwo. Widać to dobrze na portalach typu #tinder gdzie można kobiety stawiają nierealne wymagania, a same chcą tylko leżeć i pachnieć, bo wystarczy, że są ładne. Czas na emigrację z tego kraju
  • 20
@jestem_kim_jestem:

A co robią inne to za to nie odpowiadam xd wygląd też jest ważny ale jeśli zdarzyło mi się podczas rozmowy z jakąś osoba której nie widziałam na oczy (przez neta) zacząć się do niej przywiązywać, to ok kiepski wygląd jest jakimś szokiem, ale po pierwszym szoku jeśli się okazuje że rozmowa nadal się klei jak przez neta to przestaje mi to przeszkadzać
Jak jeszcze ma jakiś pozytyw wyglądu (czyli
@jestem_kim_jestem: no ale jeśli nie jestem tak bardzo stereotypowa jak statystyczna różowa z tindera/baddoo to czemu z góry mam być tak traktowana, nie szanowana albo nawet obrażana?

Ilu mnie tu obrażało nazywało że jestem #p0lka bo jestem różową, nie ważne że nie Jestem taka jak wszystkie, jestem różową więc jestem j chooy xd
@BloodyMassacre26 cały przegryw jest stereotypowy, szczególnie jeśli chodzi o różowe

I zwykli ludzie ostatnio też tak robię. Głównie dlatego że pewnie najczęściej stereotypy się sprawdzają, więc traktują każda kobietę jak p0lke dopóki nie dostaną powodu żeby to zmienić
@jestem_kim_jestem:

A ja nie mam zamiaru wychodzić z siebie.
Jeśli facet z góry traktuje mnie jak inne, na dzień dobry wmawiając mi nie raz kity "to ty grasz w gry??" "Kiedy kobieta lubi whisky to dlatego że chce się podlizac facetowi" "pytasz o pracę? Jesteś materialistką, skreślam cię"

To wtedy ja go skreślam ¯\_(ツ)_/¯

Chce kogoś kto myśli samodzielnie a nie utartymi schematami