Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ostatni oseskowy miot w tym sezonie! W zasadzie to dwa, połączone w jeden po okresie kwarantanny: Rejent, Cześnik, Dyndalski, Śmigalski, Podstolina i Papkin na wspólnej drzemce z babcią Sushi ʕ•ᴥ•ʔ

W ciągu ostatniego roku udało mi się przyjąć pod swój dach i odchować lub bezpośrednio pomóc aż 32 zwierzętom! W tym nawet jednej wiewiórce. Uwielbiam to, co robię, wiele się uczę dzięki prowadzeniu domu tymczasowego dla osesków i mogę rozwijać swoją pasję i zamiłowanie do zwierząt na wielu polach. Polecam wszystkim ten stan ♥

#frytusiacontent #koty #kitku #smiesznekotki #smiesznypiesek
    pokaż całość

odpowiedzi (30)

• odpowiedzi (13)

Kraj z dykty, mchu i tektury. Muszę być dziś rano w Warszawie. Lecę w delegacje i mam do złapania samolot Wybieram PKP bo z Krakowa tanio i szybko. Mam do wyboru dwie opcje. 6:26 LAJKONIK z Przemyśla albo 6:32 CHOPIN z czeskiej Pragi. Obydwa kończą bieg w Warszawie. Wybieram LAJKONIKA bo jest w Warszawie 20 minut wcześniej poza tym szansa że na trasie z Przemyśla złapie opóźnienie jest mniejsza niż dla CHOPINA, który jedzie z Czech. Taki chuj. LAJKONIK 36 minut spóźnienia i wciąż rośnie. Zgadnijcie kto siedzi w CHOPINIE po na szybko ogarnął nowy bilet i wypisuje reklamację żeby mu złodzieje oddali za LAJKONIKA. No ja. Dajcie że dwa plusy żebym zdążył na samolot. #polska #zalesie pokaż całość

odpowiedzi (141)

Advertisement