Wpis z mikrobloga

Fajny uczuć znaleźć 5 kawałków w schowku podczas czyszczenia auta ( ͡ ͜ʖ ͡)

Pieniazki ( ͡º ͜ʖ͡º) zagubiły się kilka miesięcy temu podczas przeprowadzki.

Zawczasu informuje, że nie zauważyłem wcześniej braku tych pieniędzy, bo wszystkie premie z pracy wrzucałem do szkatułki. Kwoty znajdującej się w szakatułce nigdy nie podliczałem. Przeprowadzka odbyła się w ekspresowym tempie i prawdopodobnie hajs ze zdjęcia wypadł mi z pudełka, ciepnalem więc go w pośpiechu do schowka (tak przypuszczam, nie pamiętam).
Pieniądz się przyda, bo siedzę na dupę już- licząc 3 miesięczną podróż autostopowa, jakies 6 miechów.


W sumie taguje tylko #wygryw , bo nie chce mi się użerać z wykopkami. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Tadumtsss - Fajny uczuć znaleźć 5 kawałków w schowku podczas czyszczenia auta (⌐ ͡■ ͜...

źródło: comment_kCHw1sCVRlqoKf1zldn10OMvpGUzMUIi.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@Elements ta, już 6lat jeżdżę, nie zmieniam, bo się nie #!$%@?, oczywiście postrzegany jestem za stereotypowego sebixa, ale coś za coś ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Tadumtsss: tam jakby stówka była, zielone widzę, chociaz może zzieleniało od leżenia xD
wiem, że niewiele potrzeba, ale tak zmiętolone jakby ze skarpety wyciągnięte i widać jakby było mniej niż potrzeba
  • Odpowiedz
  • 1
@PeterFile te dwie u góry to stówki w tych zwiniętych średnio po 1200 (tyle ile premia) i jeszcze jedna zwijka (od spodu) gdzie było trochę mniej. 5500, no nie chce być inaczej xd
  • Odpowiedz