Wpis z mikrobloga

Tak sobie siedzę i myślę jak można w ogóle wierzyć w Boga i być katolikiem w 2019 roku? Zupełnie nie rozumiem gdzie ludzie rozum zgubili że w tym kraju Kościół ma nadal tyle do powiedzenia a ludzkie umysły są co niedzielę #!$%@? jakimiś kłamstwami i wymysłami klechów. Przykro mi z tego z tego powodu. Przepraszam że tak napisałem.
  • 140
  • Odpowiedz
@Minieri: Nie. Po prostu siedzisz, myślisz, zastanawiasz się - zadajesz przy tym pytanie. Pewnie spodziewając się, że ludzie zaczną dzielić się swoim, jak najbardziej, subiektywnym zdaniem. Inicjują dyskusję.

Ty nie masz zamiaru o tym rozmawiać na wykopie. Zaczynasz, aby gasić każdego po kolei?
  • Odpowiedz
@EthanEN: Dokładnie. Nie mam zamiaru dyskutować z kimś kto mnie nie przekona i kogo ja nie przekonam. Napisałem co myślę, tobie też wolno. Nie udawajmy że jakakolwiek dyskusja zmieni czyjeś zdanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@deathfenix:

Jeśli nic nie istnieje możesz teraz wyjść na ulice i kogoś zabić to i tak nie ma żadnego znaczenia.


To zajebisty z ciebie człowiek nie ma co skoro tak uważasz xdd
  • Odpowiedz
@Minieri: jestem 100% agnostykiem wiec mam #!$%@? na religie ale zastanawia mnie psychika takich gosci jak ty. dlaczego wy antykatole (czyli ludzie #!$%@? sie do katoli) i katole macie takie #!$%@? w co kto wierzy? chcesz sie czuc lepszy od jakiejs starej baby ktora biega na jakies roraty czy co tam odprawiaja w kosciele o 6 rano? masz jakis #!$%@? w kosmos dorobek naukowy? wiesz cos o charakterze powstawania zycia we
  • Odpowiedz
  • 2
@Minieri równie dobrze można wyśmiewać to że wierzy się w nieistnienie Boga, człowiek nie posiada należytej wiedzy, pozostaje wiara w jedno bądź drugie. Jednak wierzenie w tylko świat widzialny to czysta naiwność.
  • Odpowiedz