Wpis z mikrobloga

Trzeba mieć tyle samo co oni we łbie żeby na nich oddać swój głos


@Kempes: W tym cyrku starego Korwina są jeszcze więksi debile. Ci którzy wpłacają na nich pieniądze. A jak wiadomo dobrobyt nie przychodzi z dotacji tylko z ciężkiej i uczciwej pracy.
@qluch: Chyba tobie trzeba tłumaczyć, że propozycja, aby o czymś podyskutować, nie oznacza jeszcze, żeby to popierać.
Ale akurat w tym kraju ludzie panicznie boją się rozmawiać na jakikolwiek poważny temat, zasłaniając się albo jakimś tabu, albo twierdzeniem, że to "tenat zastępczy".
@UchoSorosa: ehh.. Boję się dalej prowadzić tę rozmowę bo sprowadzisz mnie do swojego poziomu a wtedy to na pewno pokonasznie doswiadczeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mr_Hand_of_Fate: Ok skoro tak, to dlaczego nie porozmawiamy o legalizacji pedofilii? To przecież poważny temat. Tyle pedofili teraz chcialoby okazac swoja milosc...
Rozumiesz teraz dlaczego Hartman zrobil z siebie wariata?
Ja mogę porozmawiać o legalizacji pedofilii i przedstawić swoje stanowisko. Nie widzę najmniejszego problemu, bo nie boję się debaty.


@Mr_Hand_of_Fate: a o czym tu debatować? Jesteś zwolennikiem legalizacji pedofilii masz problem z Bagietami! To samo z kazirodztwem. Hartman po prostu debatuje nad legalizacją czegoś co jest niezgodne z prawem. Ok, to po debatujmy za legalizacją zabójstw.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kempes: lepiej glosowac na pis i miec chlebek za 12zl ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) stonoga mial racje - polskie glupie spoleczenstwo xD
Jesteś zwolennikiem legalizacji pedofilii masz problem z Bagietami! To samo z kazirodztwem.


@qluch: Kiedy ostatnio miałem w rękach Kodeks karny, czyli przedwczoraj, to nie przypominam sobie, abym widział gdziekolwiek jakąkolwiek normę zakazującą postulowania delegalizacji zachowań kazirodczych. Co więcej, nie sądzę, aby propozycja delegalizacji pedofilii, wyrażona choćby i publicznie, podlegała pod dyspozycję art. 200b kk, więc ten "problem z bagietami" wydaje mi się przesadzony.

Hartman po prostu debatuje nad legalizacją czegoś co