Wpis z mikrobloga

Mecz meczem, wynik wynikiem, ale większego bydła i bucostwa wśród kibiców nad leszczynian nie ma jak zuzlowa polska długa i szeroka. Nie mogło być spokojnie i z kulturą, musieli zacząć...
#zuzel
  • 7
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: @dawid3012: nie wiem co się stało we Wrocławiu, ale chcę tylko przypomnieć, że ostatnio w Częstochowie pobili dwóch naszych, z czego jeden okazał się być prokuratorem, także no... xD Unia Leszno to nie jest polski klub!
Aha a jak szedłem ostatnio pod bramy żeby wejść na stadion to przejeżdżał bus z tym bydłem i wszyscy #!$%@? w szyby jak jakieś małpy
  • Odpowiedz
@dawid3012: co sie #!$%@?? relacjonuj

jakies gowniane przyspiewki spiewali, ale kto by ich tam sluchal. Na pewno po Sparcie jechali, wiec kibice zaczeli im odspiewywac, ze nie sa polskim klubem. Wczesniej byla pelna kulturka, ale widac Leszno musialo pokazac, ze na swoj wizerunek mocno pracuja.
  • Odpowiedz
@dawid3012: najpierw pojazd na Sparte, a później bezczelnie "jesteśmy u siebie". A wcześniej była kultura, nawet spod wieży nic w ich stronie nie szło. Ja serio nic nie mam do klubu jako Unii Leszno, świetne tradycje, świetna paczka fajnych zawodników. Szkoda, że kibice nie potrafią dorównać poziomowi swojej druzyny
  • Odpowiedz
@HonyszkeKojok: ja bym nie generalizował, prawda jest taka że wśród kibiców Unii jest taka kiboslka grupa trzymająca władzę i to jest powiedzmy 30 osób którzy myślą że są jedynymi prawdziwymi. Dlatego w Lesznie tak mało osób chodzi na sektor fan, bo wszyscy w Lesznie mają dosyć tych ludzi. Oni jak są wyjazdy na finaly i półfinaly to zabierają 90% biletów na sektor gości i zbierają taką ekipę buców. I potem oni
  • Odpowiedz