Wpis z mikrobloga

Siemanko kryminalne świry!
Założyłam kanał na youtube. Chciałabym publikować na nim historie, które już pojawiły się tutaj w przeszłości, ale szczególnie zapadły mi w pamięć. Oczywiście całkowicie zredagowane, odświeżone i uzupełnione ;)
W założeniu chciałabym wrzucać sprawy, którymi nikt się jeszcze nie zajął na polskim youtube, ale jeżeli jakaś historia szczególnie chwyciła mnie za serce, nie będę się tym przejmować.
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany taką formą kryminalnych historii, zapraszam do oglądania :)


#historieriley
riley24 - Siemanko kryminalne świry!
Założyłam kanał na youtube. Chciałabym publikow...
  • 53
  • Odpowiedz
Jak wyluzujesz i popracujesz nad głosem, to coś z tego będzie. Mam wrażenie, że bardzo się stresujesz i spinasz przy nagraniu, przez co brzmisz faktycznie jakbyś miała się popłakać () Na razie pozostanę przy czytaniu, wrócę na następny film. Good luck! bo należysz do #gruparatowaniapoziomu na tym smutnym jak $%●●● portalu :)
  • Odpowiedz
@riley24: Proponuję nagrać jeszcze raz ten sam odcinek, myślę, że w kolejnej próbie zrobisz to dużo lepiej a w przypadku gdy Twój kanał się rozwinie nie odstraszy to kogoś kto trafi na ten film przypadkowo.
Nie jestem pewny, ale chyba można podmienić materiał na yt pod tym samym linkiem, jeżeli nie to nie ma co żałować tych wyświetleń :p
  • Odpowiedz
@riley24: jest świetne, ale głośniej audio koniecznie. Bo normalnie jak słucham filmików na głośności 20 to u Ciebie muszę na 80 prawie. Potem sama rozumiesz, przełączenie na coś innego bez zmiany głośności i jeb po uszach decybelami. :<
  • Odpowiedz
@riley24: Propsuje inicjatywę, bo teksty są naprawdę ciekawe. Zainwestowałbym jednak najpierw w dobrej jakości system do nagrywania. Wszystko fajnie, ale przez tą słaba jakość dźwięku kojarzy mi się to z jakimiś filmami na temat #!$%@? teorii spiskowych xD
  • Odpowiedz