Wpis z mikrobloga

Siemanko kryminalne świry!
Założyłam kanał na youtube. Chciałabym publikować na nim historie, które już pojawiły się tutaj w przeszłości, ale szczególnie zapadły mi w pamięć. Oczywiście całkowicie zredagowane, odświeżone i uzupełnione ;)
W założeniu chciałabym wrzucać sprawy, którymi nikt się jeszcze nie zajął na polskim youtube, ale jeżeli jakaś historia szczególnie chwyciła mnie za serce, nie będę się tym przejmować.
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany taką formą kryminalnych historii, zapraszam do oglądania :)


#historieriley
riley24 - Siemanko kryminalne świry!
Założyłam kanał na youtube. Chciałabym publikow...
  • 53
  • Odpowiedz
Już sybskrybuję, ale popracuj jeszcze nad formą. Jest troche cicho i monotonnie. Nie czytaj tekstu, bo to jest nudne. Po prostu opowiadaj, opierając sie luźno na skrypcie / ściągawce. Wszelkie wpadki będą wtedy działały na twoją korzyść. Będzie ciekawiej i bardziej naturalnie.
  • Odpowiedz
@riley24: Łap suba ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zgodzę się jedynie z tym co powyżej ktoś pisał. Głos spoko tylko by.m go odszumil. Jest masa poradników jak to zrobić yt. I bass podnieść aby głos był bardziej radiowy
  • Odpowiedz
a mi się właśnie podobało, taki spokojny głosik, który opowiada takie straszne historie, słuchałam jakbym była w transie ;) masz fajny pomysł na siebie i swoje zainteresowania i trzymaj tak dalej! :D
  • Odpowiedz