Wpis z mikrobloga

Mnie dziwi jedno, skoro rafatusowi ktoś zrobił stronę, jest jej wykonawcą, to czemu tego wykonawcy nie promuje, na jakiej zasadzie opiewa ich umowa? z dupy do ust czy z ust do dupy? każdy inny ytouber wrzuca linki do właścicieli, wykonawców, polecają ich w jakiś sposób, a rafatus nawet nie powiedział, że wykonawcą jest yellow owl group.

Na moją logikę, skoro go zaponsorowali, to musieli coś chcieć i to chyba nie tylko kasę z marży której nie będzie miał, bo koszulki, bluzy itp się dobrze sprzedawać nie będą. ale cóż dupsko w zastaw dał, więc nie będą stratni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#danielmagical #rafatus #patostreamy #analnymitoman
źródło: comment_EnH2XI2gFtAKxvRXF2KSFqKvYn73EJGV.jpg
  • 10
@fajkonos: Pisałem o tym wczoraj, on nawet wkładu własnego nie ma, więc to będzie wyglądac tak, że zaprojektowali gówno koszulki, przyjmą kase ze zleceń na produkcję koszulek, kasę zgarną, koszulek nie będzie a analczyk pójdzie siedzieć, bo to jego działalność, oni są jedynie właścicielami strony i administratorami danych, więc za wszystko inne odpowiada analczyk tj. realizację zamówień xD
@ChudyEdd: rafatus streamuje na moim kanale, sklep jak i firma jest moja, producentem odzieży jest mój przyjaciel który ma dużą firmę poligraficzną i szwalnię a ponieważ nie chciał żeby wiązali jego firmę z rafatusem, zrobiliśmy to tak a nie inaczej. robię to dla zajawki, i chęci pomocy rafatusowi. doszukujesz się w tym wszystkim spisku, albo oszustwa całkowicie niepotrzebnie. miałem się nie ujawniać ale i tak moje dane są podane na tacy,
@OutlawRogue: Czyli siedzisz obok niego, jak mniemam, 200zł mówisz? czyli chcesz powiedzieć, że żadnych koszulek nie ma i nie będzie. Wiem, próbujecie sprzedać pre-ordery, żeby mieć za co wyprodukować koszulki, ale jak nie będzie zakupu prep-orderów a wyprodukujecie jakąś ilość koszulek, to i tak będziecie musieli za to zapłacić.
Pomóc rafatusowi, a w czym wy mu chcecie pomóc? jak on może wam pomóc w rozrastaniu się firmy? nie mów, że robisz
@ChudyEdd: najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem. 200zł kosztu to koszt mojego czasu poświęconego na stworzenie wzorów i postawienie sklepu. robiłem to międzu 8 a 10 godzin w przerwach od pracy w firmie która będzie te ciuchy szyć (praca w tej firmie to moje główne zajęcie). koszulki będą, jak będzie na nie popyt. jeśli nie będzie to zrobimy to drożej bez zysku dla rafatusa, ale każdy kto zamówi dostanie produkt w
@OutlawRogue: Kto tu się próbuje popisywać, bo Ja na pewno nie. Tylko mi się to kupy dupy nie trzyma, okej, chcesz/chcecie mu pomóc, a teraz powiedz mi po co? nie widzisz, że wszystko co robi kończy się fiaskiem? 200zł dla firmy to nic, ale reputacja jednak poleci, mało tego, skoro on prowadzi streamy, to nie mogliście wyprodukować dla niego kilka koszulek i bluz choćby po jednej sztuce żeby je mógł pokazać
@ChudyEdd: człowieku to jest DG odwieszona w ciągu 10 minut przez profil zaufany na ceidgu... o jakiej reputacji ty mówisz, skoro główna firma nie jest w żaden sposób powiązana z rafatusem i nigdzie nie widnieje jej nazwa (i nigdzie nie będzie). serio cały czas wypowiadasz się na temat o którym nie masz najmniejszego pojęcia, i powoli odechciewa mi się w ogóle odpisywać, bo nie masz żadnych sensownych argumentów. aha i nigdy
@OutlawRogue: Chłopie, brak mi słów, to mój ostatni koment, bo nie mogę.... skoro Główna firma jak mówisz nie jest powiązana z rafatusem, to co to za firma która z nim jest powiązana? chcesz powiedzieć że to fejk? xD\
W pierwszym poście napisałeś że to Twoja firma a wykonawcą koszulek jest Twój przyjaciel, więc #!$%@? się w zeznaniach xD
Napisałeś DG rozumiem że to Działalność gospodarcza, skoro mówisz że da się ją