Wpis z mikrobloga

@sorek: aż mnie sentyment wziął, a bym sobie zagłosował na takie knp z 2014 roku, bez narodowców, antyszczepów, z mniejszą ilością szuryzmu, bardziej skupione na gospodarce, gdzie faktycznie państwo to był wróg, a nie narzędzie do walki z lgbt i wprowadzania idei narodowych.

A tak #!$%@?, będę musiał oddać głos nieważny, bo z konfederacji pierwsze miejsce w moim okręgu ma jakiś zasrany antykapitalistyczny narodowiec. chlip chlip :((
@kipi32: ej ale weź nie obrażaj co? Wolę oddać głos nieważny, niż głosować niezgodnie z moimi przekonaniami. Jak dojdzie do mnie, że polskie społeczeństwo mnie i moich poglądów nie chce to sobie wyemigruje. Nie będę głosował na siłę, na innego złodzieja. Wolę oddać głos nieważny i w ten sposób zaakcentować moje niezadowolenie niż nie iść głosować w ogóle co zrobi prawdopodobnie większość Polaków.
@kipi32: wiem, jest w zasadzie równoważny z nieobecnością przy urnie, ale to nie moja wina, że system jest tak skonstruowany, że wymaga ode mnie głosowania na kogokolwiek, bo inaczej wzmacniam dominującą partię. Źle czułbym się sam ze sobą gdyby na moim głosie wszedł do sejmu ktoś z kogo poglądami się nie zgadzam lub komu nie ufam. Nie miej mi za złe, taki mamy kraj, a ja jestem egoistą i moje czyste
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@malinq: tragedia. Oni sie dogadali dla dobra narodu a Ty nie potrafisz. Smutne.

Przez takich malkontentów co im ciągle czegoś brakuje Polska będzie chlewem

Idź dalej płacz bo 4 następne lata będą rządzili ludzie którzy są bardziej zgodni z Twoimi przekonaniami..
@sorek: No dogadali się żeby Polaków #!$%@? z subwencji chyba, jak mogą się dogadać skrajni wolnorynkowcy z ludźmi którzy postulują zwiększenie opodatkowania. To sojusz sprzeczny logicznie, a ja nie będę wspierał swoim głosem ludzi którzy postulują wprowadzanie kolejnych podatków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
jak mogą się dogadać skrajni wolnorynkowcy z ludźmi którzy postulują zwiększenie opodatkowania

@malinq: jak widać mogą.. Polecam dyskusje Berkowicza z Bosakiem na ten temat zanim powstał pomysł Konfederacji:
https://youtu.be/edBaU1cehB4

#!$%@? nie dam Korwinowi wejść bo przypadkiem jakiś narodowiec wejdzie (a jak nie zagłosuje to wejdzie 10 innych z pisu gorszych xD)

Zostawię Ci link i zakończę to. Stonoga miał rację. Polacy to debile. Będziecie ruchani przez popis przez tysiaclecia. Może wtedy
sorek - >jak mogą się dogadać skrajni wolnorynkowcy z ludźmi którzy postulują zwiększ...
@sorek: właśnie byłem gdzieś w 30. minucie tej debaty która sobie leci w tle. Ale w moim okręgu, jedynkę ma gość przy którym Bosak to anarchokapitalista więc sorry, ale nie wesprę takiej persony swoim głosem choćby skały srały.

Korwin i jego zgraja to zupełnie inna para kaloszy, bo stracili moje zaufanie waląc w #!$%@? na subwencji, utrzymując krakowskiego informatyka który nie umiał przez 4 lata skonstruować dobrze funkcjonującej strony i pokazując,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinq: czyli stracisz kraj. Spoko.

Nasi przodkowie też kiedyś popełnili ten błąd. Szkoda, że reszt musiała o to walczyć przez wiele lat by go odzyskać.

Twoja sprawa, jeśli serio myślisz nad wyjazdem to zrób to teraz. Lepiej nie będzie. Na pewno jeśli się nie zepniemy i nie damy szansy. Kulesza i Mentzen potrafił pokazać że potrafią.
jeśli serio myślisz nad wyjazdem to zrób to teraz


@sorek: już byłem za granicą i nie musisz mi mówić kiedy mam co robić

Kulesza


Najbardziej wolnościowy poseł, który nie głosował za obniżeniem PITu xD

Mentzen


"Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej"

No nie wiem jak bardzo mocno musiałbym się uderzyć w głowę, żeby na nich głosować.

czyli stracisz kraj


@sorek: nie kraj, a państwo. To państwo które
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malinq: podałem Ci filmik wyżej. Doedukuj się, że bez idei Boga o wolności może zapomnieć.

Specjalnie użyłem słowa kraj. Bo to niego się walczy, nie o okupanta..

Jak mówię, jestes wygodnickim "wolnościowcem" który nie potrafi niczego wypracować tylko chce "dej mi wolność" bez pójścia na ustępstwa i kompromisy. Słabe.