Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mprzemo: walka tam nie jest taka zła, gorzej z poruszaniem się, te puzzle trochę na siłę zrobione. To, że cały wymiar wygląda tak samo to faktycznie minus. Opatrzył mi się po 3-4 wizytach. Ale mój największy zarzut to i tak praca kamery ( ͡° ʖ̯ ͡°) i czasami poruszanie się Legionów.
@HHHHHH: Jaki ty masz problem z użytkownikiem epi prezes? Ciągle jakieś inwektywy z twojej strony lecą, w jaki sposób zaszedł ci za skórę? Nawet jeśli uznać go za fanatyka nintendo, to raczej w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nigdy, nie widziałem żeby brał udział w konsolowych wojnach, czy w jakikolwiek sposób siał ferment. Co prawda jego niedorzeczna teza o wyższości jrpg-ów, nad klasycznymi rpgami zachodnimi, może świadczyć w jakimś sposób o delikatnym
@Kortezjusz: to, ze nie widziales nie znaczy, ze tak nie bylo... napisz kulturalnie, ze jakas gra jest kiepska on rzuci w ciebie gownem i odrazu zablokuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak zrobil wielokrotnie... poza tym tepic #mangozjebow sa na rowni ze stulejarzami i nie ma on nic wspolnego z fanbojami nintendo to dwie rozne bajki. A tak poza tym nigdzie go nie obrazam. Karykatury, memy, satyra sytuacji
@imler1th: Mi osobiście podobają się całe rozdziały, co chwile jest jakiś poboczny quest, ukryte przedmioty itd. No i fajnie jest znaleźć jakiś nieszablonowy pomysł, typu quest z lodami, albo z piłką dla dzieciaków :)