Wpis z mikrobloga

Drodzy!

Pojawiły się głosy zapotrzebowania na kolejne #krakowskienightdrive (i nie mówię tylko o głosach w mojej głowie). Specyficznie niektórzy wyrazili chęć na następny weekend, a że zapowiada się pogodny, to na takie dictum nie pozostało mi nic innego jak zmontować kolejny nightdrive w #krakow ;)

Poniżej to moja propozycja, zatem zarówno czas startu jak i szczegóły trasy możemy zmodyfikować, czekam na pomysły.

KIEDY: sobota 21.09.19
CZAS: start o 22:00
MIEJSCE: zbiórka na parkingu TESCO na Wielickiej

Przygotowałem tym razem trasę bardziej zamiejską, urozmaiconą zarówno odcinki z trasami szybkiego ruchu, uliczkami miast jak i terenami wiejskimi, trochę też szlakiem Orlich Gniazd - taki mały eksperyment. Postoje zaplanowane w zdecydowanej większości w ciekawych miejscach z widokami. Osobom zajmującym się fotografią polecam zabrać sprzęt, będzie do czego strzelać :)

opis trasy:
- Start parking TESCO Wielicka
- kopalnia Wieliczka
- punkt widokowy Siercza
- punkt widokowy koło Mogilan
- parking Factory Modlniczka
- Zamek Ojców
- Zamek Pieskowa Skała
- Zamek Korzkiew
- Parking BP przy Opolskiej - koniec

To jest ok. 110 km do zrobienia, ale że to sobota, to można sobie pozwolić do późna jeździć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do trasy: https://goo.gl/maps/FszgX45M3rWJCHRU7

Apka do rozmowy ZELLO: https://zello.com/nightdrive2019 hasło: wykop

Tradycyjnie informuję, że przejazd odbędzie się niezależnie od ilości zadeklarowanych uczestników czy pojazdów, w każdym razie ja na pewno jadę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakow #krakownightdrive #silesianightdrive #krakowpiwo #samochody #motoryzacja #katowice #olkusz #wieliczka #tarnow #skawina
krzesimir - Drodzy!

Pojawiły się głosy zapotrzebowania na kolejne #krakowskienight...

źródło: comment_oC2F5nEO34LAPfLbrdK4EuXzwHNkBs3K.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@krzesimir: tak czy siak, bardzo fajnie. W latach 90' robilismy z chlopakami podobne rzeczy, ale bardziej przypalowe. Najlepsze były nie do konca legalne wyscigi miedzy miastami i kto pierwszy do danego celu. Ehh, teraz juz kupa lat na karku i jednak zdrowy rozsądek wzial góre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie do konca legalne wyscigi miedzy miastami i kto pierwszy do danego celu


@wxx71: Również różne rzeczy się w życiu robiło ;) Teraz zdecydowanie bardziej przedkładam nad szaleństwa rozsądną jazdę dla przyjemności, z fajną muzyką po ciekawej okolicy. A kto chce poszaleć niech szaleje, tylko bez stwarzania zagrożenia dla innych.

odpadam, idę na wesele ( ͡º ͜ʖ͡º). Ale miłek jazdy życzę ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@adam-photolive: Jeśli wspomniany piździk to coś więcej niż hulajnoga, to czemu nie? Zakres aut biorących udział jest naprawdę bardzo szeroki, nie ma cenzusu klasy, marki czy mocy. Ale jeśli bardzo nie chcesz jechać swoim to myślę, że bez problemu ktoś Cię przygarnie na pokład.
  • Odpowiedz
@krzesimir: mnie bardziej zależy na robieniu zdjeć a ciezko prowadzić auto i robic foty aparatem wieść jakby ktoś miał na tylniej kanapie miejsce dla fotografa to się chetnie na to pisze( ͡° ͜ʖ ͡°) plus jakieś fotki na parkingu
  • Odpowiedz