Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu

Punkt 23:30 Karyna odwiedza włochów po raz drugi. Tym razem zostają wszyscy i świetnie się bawią. Krzyki, salwy śmiechu, głośne gadki. No to o 2, jako że po raz któryś mnie wyrwali z prawie snu zadzwoniłem po policję. Policja przyszła, stoi pod drzwiami a tu cisza. No ale zapukali, raz, drugi, otworzył im Włoch, coś tam po angielsku próbują się dogadać, no ale cicho jest. I nagle wtem, Karyna ratuje sytuacje bo ryknęła śmiechem na całą klatkę. Potem wyszła do Policjantów, pogadali, dostali upomnienie. I pół godziny później powtórka, tylko w ich kuchni (czyli gorzej dla mnie). Pyknąłem dziko butelką w ścianę i wtedy załapali że tutaj drzeć ryja też nie można. 5 noc z rzędu tak.
Teraz się musiałem tłumaczyć czemu pracuję z domu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa #airbnbtorak #bookingcomtorak #wynajemkrotkoterminowytorak #wynajemkrotkoterminowy #bookingcom #wynajem #turystyka #zaklocanieciszynocnej #zaklocaniespokoju
  • 6
@JcL: wzywałem, kilka upomnień jeden mandat. Wspólnota wie, bo w innych klatkach jest ten sam problem, ale prawo nie pozwala na wiele. Na początku roku był koszmar, wtedy kilka razy wzywałem, potem rozmawiałem z właścicielką gdzie dobitnie jej powiedziałem że ma panować nad swoimi gośćmi, było w miarę ok do tych ziomków. Umówiliśmy się że w razie problemów daje jej znać smsem, ona do nich dzwoni. Ale widać mocno spała o