Wpis z mikrobloga

@Syskiev: Bo politycy innych partii mają ludzi za debili i sprzedają im kompletne banały, żeby ci wszystko zrozumieli. Zresztą im się nie dziwię. Wystarczy powiedzieć coś trudniejszego, abstrakcyjnego i jest raban i trzeba tłumaczyć o co danemu politykowi chodziło.

Fakt, że niektóre mirki obruszają się na te słowa i imputują Mentzenowi jakąś nienawiść, faszyzm etc. tylko potwierdza moją tezę, że większość wyborców musi mieć przekaz prosty jak budowa cepa, bo użyjesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@waro: przecież to prawda z propaganda xD

Nie mam nic do homoseksualistów ale tęcza i lgbt już od dawna stały się symbolami prania mózgu, dewiacji i propagandy.

Szczerze mówiąc nie wiem kiedy i jak postal symbol tęczy ale niestety został wyspaczony przez "idiotow" (którzy pewnie doskonale wiedzieli co robią)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@waro: na wszystkim co się dzieje w mediach w związku z lbgt i promowaniem teczowego koloru.

Tworzeniu tej pseudo narracji i wyzwaniu do walki za tecze xD

Kiedyś w 3 Rzeszy ludzie byli uczeni do kultu swastyki, w ZSRR do kultu czerwonej flagi lub gwiazdy.

A teraz dali idiotom kolejny symbol do czczenia - tecze xD i wielcy oświecenia wojownicy lewicy już dawno go lykneli w całości