Wpis z mikrobloga

@przemoprzemek: Możesz zrobić bardzo wiele różnych rzeczy, ale zależy o co Ci chodzi? Mają dokończyć tę budowę, oddać kasę czy zgnić w Sztumie? Najpierw hierarchia celów, a potem projektowanie działań.
  • Odpowiedz
  • 1
@corrs albo dokończyć albo oddać kasę, ale dostawali ją do ręki. Zrobione jest juz 90% roboty, brakuje kilku podlaczen, plytek, przekucia ściany do wentylacji. Obiecują od 2 tyg że zrobią, nie bylo ich nawet minute, połączenia odrzucają
  • Odpowiedz
Zabrali ci kasę za robotę której nie zrobili to chyba pod KK podpada.


@bartpl: jest to może grzech ciężk i może faktycznie Kościół Katolicki powinien się takim zająć, bo przestępstwo to nie jest. Co wy macie że wszystko tylko na policje i prokuraturę chcecie wysyłać.
  • Odpowiedz
@przemoprzemek: No to ich ciśnij. Musisz wymyślić coś, czego nie chcą i ich dusić. Kablowanie do US jest słabe, bo jednorazowe, a poza tym jak ich zakapujesz to już na stówkę nic Ci nie zrobią.
Pocisk przez sąd lepszy, ale jak zawodowi bumelanci to też słabo. Poza tym z punktu widzenia dowodowego może być kiepawo.
Zazwyczaj najskuteczniejsza jest presja bezpośrednia, telefony, wizyty, goście, asysta w miejscu nowych zleceń - ale to
  • Odpowiedz
  • 0
@corrs nie mam z nimi kontaktu bo nie odbierają telefonów.. Więc nie mam wyjścia i muszę wziąć kogoś innego. A im chyba po prostu napisze SMS ze temat zgłaszam do US i organów ścigania. Każdy tydzień opóźnienia to dla mnie koszt 2,5k. Opóźnienie sięga już 7tyg..
  • Odpowiedz
  • 0
@corrs us może zrobi bo świadczą usługi bez zarejestrowanej działalności. Ten jej ojciec sciemnial jej ze im nie płacimy że cały czas wszystko przerabiaja itp. Oszust profesjonalista
  • Odpowiedz
@przemoprzemek: Możliwe, ale wątpię. Kwestia dowodowa - słowa przeciw słowom. Jeżeli to bogaci ludzie z rejestrowanym majątkiem - może będą interesujący. Jeżeli nie - to nie.
Może gdzieś tam są urzędnicy, którym chodzi o praworządność, nie wiem, dawno nie spotkałem.
Jeżeli to oszust zawodowiec to takie donosy ma wkalkulowane w ryzyko zawodowe. Obym się mylił mireczku, ale nie obstawię, że dasz rade zrobić im krzywdę.
  • Odpowiedz
  • 1
@corrs działka z psem, sąsiad wyleciał jak pies zaczął szczekac, powiedziałem mu co i jak, zadzwonił do żony budowlanca, wyszla i powiedziała że nie ma go do piątku i ze z nim pogada etc ja mówię że pozew pójdzie bo źle się zachował. Sąsiad mnie potem złapał i mówi że widział jak psa trzymał... Oszust od początku do końca. Jutro prawnik szykuje pismo. Mam dużo świadków że u mnie robili, z lokali
  • Odpowiedz