Wpis z mikrobloga

@BotRekrutacyjny: to było 20 lat temu, kupiłem w małomiejskiej drogerii, bardzo małomiejskiej na dodatek na podlasiu podróbkę a raczej inny produkt w podobnej butelce, kolor niebieskawy ale jednolity i dziewczyny mi mówiły że bardzo ładny, ogólnie bym o tym nawet nie pamiętał bo innych perfum też się używało ale jak ten zapach jakiejś się spodobał to do końca, już ich później nigdy nie znalazłem, teraz sobie kupuje drogie a i tak
@BotRekrutacyjny: Mam 2mieszkania (rodzice po rozwodzie) i wszystkie perfumy w jednym, a nie wziąłem żadnych ze sobą do drugiego. Tylko ten jeden Code się ostał i został użyty od niechcenia, bo pasuje do cieplejszej aury niż te 10stopni które jest w Warszawie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@filipkom89: mój jest z 2009. Projektuje ładnie z 4 godziny. Dostałem je od mamy i mam je już jakies 10 lat. Tylko jak byłem młodszy to nie widzialem sensu psikania się perfumami i tak o to zostało mi jeszcze trochę tego cudownego soczku ( ͡º ͜ʖ͡º)
@BotRekrutacyjny: wiesz że ten zapach (szczerze całkiem ładny i oryginalny) swego czasu identyfikował cie za homoseksualistę? chyba nawet dalej tak jest :D jak na zachodzie ktoś się tym pryska to 95% pedał albo Polak/Ukrainiec/inny rumun który nie wie o co cho.