Wpis z mikrobloga

@Darknes17: nie mam ale widziałem już nie raz przykład testowania spawów gdzie spoina która wygląda jak książkowa puszczała a coś co każdy wyśmiał wytrzymywało, nie wiem czemu ale tak było.
@Sackaf: Gowno wiesz i widziałeś jakiś durny filmik na youtubie I będziesz ludziom głupoty gadał. Z serii ja widziałem jak maluch wyprzedza lamborgini na yt tzn, maluchy są lepszymi autami od lambo.
To jest przykład dobrej spoiny. Spawam pare lat i się znam. Nie czerpie głupot z internetu. I nie udzielam się jak się na czymś nie znam.
Darknes17 - @Sackaf: Gowno wiesz i widziałeś jakiś durny filmik na youtubie I będzies...

źródło: comment_10EQNoi0N1pzej4zhdZ1g7JbXkp7QcLh.jpg

Pobierz
@Ksionc-Tomasz: Takie smarki to najprawdopodobniej tylko przyklejony glut do elementu spawanego. Trzyma się bo się trzyma, ale jeżeli nie ma przetopu materiału podstawowego to nie klasyfikuje się nawet na klasę E spoiny. Nie liczy się ile jest nalane na wierzchu - to nie klej. Najważniejsze jest ile materiału podstawowego jest przetopione i wymieszane ze sobą. Jeżeli to jest spawane marketowym MAGiem to prawie na pewno chcesz mieć nastaw prądu na maksimum.
@Darknes17: ale spoiny TIG do MMA to ty nie porównuj bo wytigowana zawsze będzie "ładna"

nie mam ale widziałem już nie raz przykład testowania spawów gdzie spoina która wygląda jak książkowa puszczała a coś co każdy wyśmiał wytrzymywało, nie wiem czemu ale tak było.


@Sackaf: była ładna, ale puściła, bo nie było wtopienia ewentualnie przyklejenie na całej grubość i tylko lico było wylizane. Analogicznie z drugiej strony: brzydka spoina od