Wpis z mikrobloga

@fervi: a mi się wydaje że poprostu cena ok 10k za btc jest w sam raz.
A takie wydarzenia jak BAKKT czy halving nie mają już dla rynku większego znaczenia. Musiałoby się wydarzyć coś naprawdę wielkiego, żeby BTC osiągnął nowe ATH.

Nie wiem może w przyszłości Square INC. wprowadzi większą adopcję crypto. Tyle tylko, że już teraz na rynku płatności jest ogromna konkurencja, a oni działają tylko w kilku państwach i
Cena jest ok, ale czemu rośnie EOS,


@fervi: jak ktos zle napisac SC to czyja wina EOS, czy programisty :D... pozatym w krypto double spendy nie byly karanie -50% w dół na monecie nawet :), ten rynek to pnd porusza sie bez sensu podczas pomp.

Tyle tylko, że już teraz na rynku płatności jest ogromna konkurencja


@kamil-wasniewski: tego az tak nie widzę u nas karty paypas / alegro PayU i
@ruchliwydziadek: Z tym deficytem to różnie bywa... Deficyt Japonii dwukrotnie przekracza ich PKB, a mimo wszystko ich waluta cały czas ociera się o deflację. Jeżeli już tak upierasz się z tą Grecja lub Cyprem , to takie właśnie gospodarki mają najciężej podczas kryzysów, ponieważ w dużym procencie ich ekonomia opiera się na koniunkturze i usługach związanych z turystyką. Najzwyczajniej mają oni słabe gospodarki i to było przyczyną niemożności spłaty ich długów.
@kamil-wasniewski: w tej Japoni deflacji jako takiej wielkiej nie widzę, w latach 80tych strasznie napompowano im rynki wszystkie :D a potem łykali tego pierda. W ostanich 20 latach złoto/metrkwadratowy jednak troszkę podrożał.
Oczywiscie ze sie stażeja to mała dynamika jest na nieruchomościach ale złoto fajnie podskoczyło.

Wydaje mi sie ze gadanie o deflacji jest po to by nie podnosić bardzo stóp procentowych przeciez jakby mieli do zabulenia 1-2% to by ich