Wpis z mikrobloga

Mirki, spóźniłem się trochę - już kiedyś obiecałem, że zrobię aukcje charytatywną dla @Paula_walczy_z_SM, przekazałem nawet parę swoich wyrobów gdy jeszcze zaczynałem się bawić w rękodzieło, ale nie było zbyt dużego odzewu.

Tym razem chciałbym zrobić czysto wykopową licytacje rzeczy które widzicie na zdjęciu:
4 breloczki + jeden wisiorek, wszystko mojej produkcji. Do tego #rozdajo świecącego zielonego niedźwiedzia dla zasięgu.

Cholera @robertt1969 szanuję Cię gościu jak szalony. To już parę lat od kiedy walczysz tutaj na wykopie, widziałem Twoje licytacje, Twoje dzieła i to ile wysiłku wkładasz by udało się poprawić życie swojej córce. Nawet nie wiesz, jak ja takie akcje szanuje. Bo przewinęło się przez Twój profil już chyba dziesiątki różnych licytacji Twojej własnej twórczości i twórczości ludzi którzy Was wspomagają, nie jestem w stanie sobie wyobrazić ile to wszystko wymaga od Was trudu i ciągłej niepewności.

Jestem wyznawcą zdrowego egoizmu - a przynajmniej ja to tak nazywam. Lubię raz na jakiś czas oddać coś stworzonego przez siebie na aukcje charytatywne, bo chciałbym zachować choć cień tego dziecinnego naiwnego obrazu świata gdzie nie wszystko jest złe i szare, gdzie ludzie pomagają komuś innemu z pełną świadomością, że dla nich to też ma pozytywny wydźwięk. W karmę nie wierzę ale wierzę, że małe akty dobroci poprawiają własne życie, nawet jeśli tego nie odczuwamy od razu, stąd zdrowy egoizm który polecam.

Kończąc górnolotny wydźwięk może coś o rzeczach które będziecie licytować:
- Łuska od pocisku .223 remington, do której wsadziłem szklaną fiolkę wypełnioną pigmentem luminescencyjnym, całość jako brelok. Nie robiłem nigdy takiego, podejrzewam że nigdzie nie ma nic identycznego, więc na swój sposób prawdziwy unikat.
- Kryształowy naszyjnik zrobiony z żywicy do której (jak to ja) dodałem pigmentu świecącego. Ciężko oddać to na zdjęciu, ale na żywo widać barwnik który stopniowo mieszał się z żywicą.
- Świecący Niedźwiedź, moi klienci bardzo polubili tą serię, więc żal było nie dodać do zestawu.
- Mechanizm w formie breloka. Osobiście uwielbiam werki zegarmistrzowskie, na żywo można docenić ile w tak codziennym przedmiocie jest szczegółów.

I najważniejsze: Prawdziwa czterolistna koniczyna, którą dostałem od jednej z założycielek Eklektik Art Charity - Mam od niej dziesiątki takich koniczynek, część zbierała ona sama, część jeszcze jej dziadek. Mamy pomysł by na aukcje charytatywne zrobić właśnie takie dające szczęście ludziom upominki w formie wisiorków i breloków. Mam nadzieję, że osobie która wygra licytacje naprawdę przyniesie szczęście.

Forma licytacji oczywista:
W komentarzach piszecie ile jesteście w stanie dać za cały zestaw. Jutro o 21 zobaczymy kto wylicytował najwięcej. Wygrana osoba przelewa tę sumę na prywatne konto @robertt1969 z dopiskiem "Pomagamy Paulinie" a gdy dojdzie do mnie informacja o przelewie wysyłam wszystko na podany adres.
Jeśli przelew się nie pojawi w przeciągu 48h będę wołać poprzedzającego użytkownika który wylicytował mniejszą kwotę.

Jeśli chodzi o #rozdajo tak samo jutro o 21 wylosuję plkusującą osobę która dostanie brelok niedźwiedzia, koszt wysyłki oczywiście na mnie.

I ode mnie chyba tyle. Nie ważne czy całość pójdzie za 10 czy 100zł, pomimo tego że zrzutka się już prawie skończyła, wykop walczy dalej!

Miłego Mirki i z góry dzięki za każdego plusa i licytację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pomagamypaulinie #robertt1969 #rozkminkrzaka
bkwas - Mirki, spóźniłem się trochę - już kiedyś obiecałem, że zrobię aukcje charytat...

źródło: comment_ehgnf65Uw0UK3NCSqJIacQewTQghTJyN.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@haxxx: Jestem w trakcie robienia, myślę, że w przyszłym tygodniu będę mieć już wszystko gotowe i będę wrzucać na stronę.

Vegvisirów będzie ponad 20, postaram się je jeszcze lepiej odpicować więc wszystko będzie na swoim miejscu (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@bkwas: ja na pewno jednego, a może i dwa wezmę. Pytanie czy w tym samym czasie pojawią się wiedźmińskie, bo jak tak to wtedy może jeszcze jakiś trzeci się dołoży :)
  • Odpowiedz
@haxxx: Tak, wszystko będzie od razu dostępne na stronie + nowości oczywiście :)

No i poczekaj na zniżkę na dzień chłopaka, będę dodawać na wykopie jakieś kupony zniżkowe i promocję na wysyłkę żeby było porządnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bkwas: leć w gorące () szanuje w opór takie akcje. Jak będę miała chwilę to może wrzucę jakieś swoje cycki na licytację (narysowane) jak ktoś będzie zainteresowany.
  • Odpowiedz